درخواست غرامت سرباز مصدوم دیدار پرسپولیس " سپاهان

درخواست غرامت سرباز مصدوم دیدار پرسپولیس – سپاهان

سرباز مصدوم یگان ویژه که در دیدار پرسپولیس و سپاهان از ناحیه‌ی صورت و چشم آسیب دیده بود، در شکایتی به نیروی انتظامی، خواهان دریافت غرامت از مسببان این اتفاق شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در جریان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از هفته‌ی هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال که در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد، بر اثر پرتاب مواد محترقه از سوی تماشاگرنماها، سرباز یگان ویژه‌ی مستقر در ورزشگاه از ناحیه‌ی چشم و صورت دچار جراحت شدید شد که بر این اساس و در جدیدترین اتفاق، سرباز مصدوم در شکایتی به نیروی انتظامی، خواهان دریافت غرامت از مسببان این حادثه شده است.

کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال، عصر روز یکشنبه در مورد این موضوع با حضور نماینده‌ی نیروی انتظامی و نماینده‌ی سازمان لیگ تشکیل جلسه داد و به بررسی این اتفاق پرداخت که بحث شکایت سرباز مصدوم نیز در این جلسه مطرح شد و طرفین حاضر در جلسه‌ی کمیته‌ی انضباطی بر رسیدگی به پرونده تا احقاق حق این سرباز تاکید کردند.

قرار بود در این نشست، مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان نیز حضور داشته باشند که به دلیل شرایط نامساعد جوی امکان حضور محمدرضا ساکت در تهران فراهم نشد و بر این اساس مقرر گردید در جلسه‌ای مجدد با حضور کاشانی و ساکت، این پرونده بار دیگر مورد بررسی قرار گیرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.