۴ مرد و آزار و اذیت بهارک جوان

4 مرد و آزار و اذیت بهارک جوان

4 مرد که دختر جوانی را مقابل چشمان دوستانش در بلوار نیکنام ربوده و با انتقال وی به منزلی در شرق تهران او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، دستگیر شدند.
2 روز پیش 3 دختر جوان به کلانتری 110 شهدای تهران مراجعه و ربوده شدن دوست خود به نام بهارک از سوی 4 مرد را گزارش کردند. به دنبال این شکایت ، ماموران کلانتری تحقیقات گسترده ای را آغاز کردند تا عاقبت متوجه شدند که ربایندگان در محله چهارصد دستگاه در رفت و آمد هستند.
به این ترتیب متهمان شناسایی و در پی یک عملیات ضربتی 3 نفر از آنها دستگیر شدند. با انتقال متهمان به مرکز پلیس ، دختر ربوده شده از مخفیگاه آدم رباها نجات پیدا کرد.

parviz1 - اانگلستان - کترینگ
امنیت اجتماعی =چکمه بانوان.اخه ممکنه آدم اینقدر کوته فکر باشد.هر روز شاهد جنایات و تعرض به نوامیس ملت عزیز هستیم.تازه اینها خبرهائیاست که در اینطرف دنیا میشنویم.آنوقط رادان نادان مسولیت خود را در حد چکمه بانوان و زور گوئی به قشر تحصیل کرده و گاها شکنجه و حتی کشتن مردم مثل جریان همدان صرف میکند.اقای رئیس جمهور و بقیه هم که کارهای اتمی دارند.واقعا در ایران چه میگذرد؟
یکشنبه 16 دی 1386

behzad305 - ایران - تهران
با اقا پرویز موافقم.
یکشنبه 16 دی 1386

persian girl - المان - -
بمیری رادان که ملتو به گند میکشی.
البته اونم زیاد مقصر نیست. از ولایت فقه دستور میگیره. خودشونو کشیدن عقب رادانو انداختن جلو. فقط خاتمی بودکه میتونست از پس اینا بر بیاد.
یکشنبه 16 دی 1386

dokhtare khoshkele irooni - استرالیا - ملبورن
دیگه دخترای جوون امنیت راه رفتن توی خیابون روهم ندارن
دوشنبه 17 دی 1386

chinamroosh - ایران - ایزان
بر این مژده گر جان فشانم رواست ! براستی که « کج کلا خان » نیز با آنهمه شهرت و نام آوری در کج گذاشتن کلاه ، باید در حسد و حسرت کجی کلاهخود « ناجا » که از شکوه امنیت اجتماعی دستپخت دولت ضد مافیا!!! ونیروی انتظامی توانای ضد تبرج سرفرازانه کج و کجتر می شود بسوزد و آتش به جگر باشد .
دوشنبه 17 دی 1386

کورش بزرگ - ایران - یزد
persian girl این را بدان که سگ زرد برادر شغال است موفق باشی
دوشنبه 17 دی 1386

payamak - انگلستان - منچستر
پرویز جون طرف خودش چکمه ای بوده چرا این بلا ها سر واهر و مادر ماها نمیاد
دوشنبه 17 دی 1386

کامران62 - امریکا - لس انجلس
واقعا متاسفم
سه‌شنبه 18 دی 1386

گنجشک - ایران - تهران
ای بابا این ره که این ها می روند به ترکستانه ولی ادعاشون به مدینه فاضله اوضاع هر روز وخیم تر امنیت که قربونش برم وجود نداره ارزش به مردم و احترام به مردم که مرد
هیچی دیگه!!!!!!!
سه‌شنبه 18 دی 1386

سوین - ایران - تهران بزرگ
جالبه که وقتی این خانم بره شکایت میگن لابد پوشش اسلامی نداشتی این بلا سرت اومد. من یکی از مخالفین اعدامم ولی برای جامعه ایران که روش دیگه ای نمی شه پیاده کرد ظاهرا راه موثری .
چهار‌شنبه 19 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.