بازدید زنان پلیس از آرایشگاه های کرج

بازدید زنان پلیس از آرایشگاه های کرج

فرمانده نیروی انتظامی استان تهران گفت: هشت اکیپ از زنان پلیس، آرایشگاه های بانوان در کرج را مورد بازرسی قرار می دهند.

سردار رضا زارعی در گفتگو با مهر در کرج اظهار داشت: یکی از اماکنی که پاتوق افراد خلافکار است و گزارشات مختلف مردمی مبنی بر عملکردهای خلاف آنان به پلیس 110 تذکر داده شده، آرایشگاه های زنانه بوده که تاکنون جز بازدیدهای صنفی از سوی پلیس توجهی به آنان نشده بود.

وی افزود: پلیس استان تهران با توجه به اهمیت موضوع، هشت اکیپ پلیس زن را مامور کرده است که طی این ماه از تمامی آرایشگاه ها بازدید کنند و تاکنون بیش از 100 آرایشگاه مورد بازبینی قرار گرفته است که در تعدادی از این اماکن سی دی های غیراخلاقی، تصاویر زننده، دستگاه های غیر بهداشتی خالکوبی و ... کشف و ضبط شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: باید برای حفظ امنیت جامعه تمامی اماکنی که احتمال رشد جرائم در آن وجود دارد به صورت مستمر و مداوم مورد بازبینی مراجع صنفی و نیروی انتظامی قرار گیرد تا مجرمان در هیچ مکانی احساس آسودگی نداشته باشند.

سردار زارعی یادآور شد: همچنین در این ماه 551 محل توزیع و تولید پوشاک مورد بازبینی قرار گرفت که 68 درصد دارای مجوز بودند و 32 درصد فاقد مجوز کسب بودند که موظف به رعایت مقررات و اخذ مجوز شدند و 25 مورد نیز به دلیل داشتن لباس هایی با مارک های گروه های غیراخلاقی و.. پلمپ شدند.
گنجشک - ایران - تهران
حتما در آینده ای نزدیک به استخرها و حمام ها هم یورش می برند!!!
سه‌شنبه 18 دی 1386

سوین - ایران - تهران بزرگ
لابد فاطی کماندو ها میان تو آرایشگاه ها ارشادم می کنن که خانوما چی کار کنن که زشت تر و بی ریخت تر شن که یه موقع مردان مومن ایرانی رو تحریک نکنن. واقعا دیگه شورش در اومده آدم نمی دونه به این وضعیت بخنده یا به حال خودش گریه کنه
چهار‌شنبه 19 دی 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.