باخت تیم ملی ایران به تیم پانزدهم بوندس‌لیگا

باخت تیم ملی ایران به تیم پانزدهم بوندس‌لیگا

بعد از ظهر روز شنبه، تماشاگران اندک حاضر در ورزشگاه آزادی تهران شاهد باخت تیمی بودند که با چهره شناخته شده تیم ملی ایران شباهت چندانی نداشت.
در حالی که بازیکنان پرتجربه تیم ایران مقابل هانزارشتوک حضور نداشتند، حسین کعبی برای اولین بار کاپیتان شده بود

تیم ایران، در غیبت اکثر بازیکنان شاغل در لیگ های اروپایی، اولین مصاف دوستانه خود را پیش از آغاز رقابت های مقدماتی جام جهانی دو بر صفر به هانزاروشتوک، تیم پانزدهم لیگ آلمان واگذار کرد.

رحمتی، کعبی، ستار زارع، حسینی، شیری، اسدی، کیانوش رحمتی، مازیار زارع، ابراهیم صادقی، جمشیدیان و می‌داودی بازیکنانی بودند که در این بازی برای تیم ایران به زمین رفتند.

بازیکنان ایران در ابتدای بازی موقعیت هایی داشتند که هیچکدام به ثمر نرسید تا حریف آلمانی در دقیقه سی و ششم بازی روی توپ دفع شده از کرنر، با شوتی محکم دروازه رحمتی را باز کند.

چهار دقیقه پیش از آن نیز هانزاروشتوک به گل رسیده بود که از سوی مظفری زاده، داور مسابقه، مردود اعلام شد.

در نیمه دوم تعویض هایی در ترکیب دو تیم انجام شد که حاصل چندانی برای ایران نداشت. بیست دقیقه پس از آغاز نیمه دوم میهمان آلمانی روی یک فرار گل دوم را هم به ثمر رساند تا گام نخست تیم ملی فوتبال ایران برای آمادگی لرزان برداشته شود.

دیدار دوستانه تیم ایران با هانزاروشتوک در شرایطی برگزار شد که چند روز بیشتر از تشکیل اردوی آمادگی این تیم نمی گذرد و وضعیت مربیگری این تیم هنوز به طور قطعی روشن نشده است.

در مسابقه شنبه منصور ابراهیم زاده که در حال حاضر تمرینات تیم ایران را زیر نظر دارد، برای اولین بار به عنوان مربی روی نیمکت این تیم نشسته بود.

طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون فوتبال ایران، این تیم قرار است تا پیش از آغاز رقابت های مقدماتی جام جهانی، دیدارهای دوستانه دیگری با کشورهای قطر، مالی، تونس و کاستاریکا نیز انجام دهد.

پس از این دیدارها، در روز هفدهم بهمن ماه (ششم فوریه) ایران در نخستین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه آزادی میزبان تیم سوریه خواهد بود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.