درگوشی ورزشی - لیگ ایران؛ چهارم در آسیا، چهل و دوم در دنیا

درگوشی ورزشی - لیگ ایران؛ چهارم در آسیا، چهل و دوم در دنیا

  • بنا بر اعلام فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال، لیگ ایران چهارمین لیگ قدرتمند آسیا پس ازلیگ های ژاپن، اردن و سنگاپور است. در رده بندی جهانی قدرتمندترین لیگها نیز لیگ ایران در رتبه چهل و دوم دیده می شود و لیگ های انگلیس، اسپانیا و ایتالیا در رده های اول تا سوم هستند.

  • به نوشته روزنامه خبر ورزشی در جریان برپایی اردوی استقلال در امارات، فرهاد مجیدی با پیشنهاد مناسبی از باشگاه العین امارات روبه رو شده است و احتمال این که او به زودی به لیگ امارات بازگردد بسیار زیاد است. روزنامه گل نیز در این باره نوشت باشگاه الوصل امارات خواهان به خدمت گرفتن فرهاد مجیدی شده است.

  • بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال آلبانی، آری هان، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال چین با امضای یک قرارداد دو ساله هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده گرفت. دستمزد هان سالی ۳۰۰ هزار یورو است. این مربی هلندی چند ماهی نیز سرمربی باشگاه پرسپولیس تهران بود.

  • به گزارش نشریه آلمانی کیکر، نائوهیرو تاکاهارا، ملی پوش ژاپنی و هم بازی مهدی مهدوی کیا در اینتراخت فرانکفورت، از این تیم آلمانی جدا شد و به باشگاه اوراوا ردز دیاموندز کشورش بازگشت. فونکل سرمربی فرانکفورت اعتقادی به تاکاهارا نداشت.

  • حمید نیک نفس، مدیرعامل باشگاه مس کرمان، در گفتگو با روزنامه گل عنوان کرد این باشگاه برای جذب میثم بائو و رضا عنایتی هیچ مشکلی پیش روی خود ندارد. همچنین این روزنامه از تمایل باشگاه پگاه گیلان برای جذب محمد پروین، هافبک تیم استیل آذین، خبرداد.

  • به گزارش ایسنا، فدراسیون بین المللی کوراش، بهترینهای کوراش جهان در سال ۲۰۰۷ را اعلام کرد که سعید خسروی نژاد، به عنوان برترین کوراش کار جهان در سال ۲۰۰۷ معرفی شد. کوراش یکی از ورزش های رزمی است که شباهت زیادی به ورزش جودو دارد.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.