مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب - قسمت۸

مریخی ها و ونوسی ها در اتاق خواب - قسمت8

سکس مکانیکی یا سکس خلاق

 

دکتر جان گری

 

رمز دیگر سکس عالی تنوع است. زنان یکنواختی را دوست ندارند و می‌خواهند، هر بار با دفعه قبل لااقل کمی فرق کند؛ اما غریزه مرد از این نکته آ‌گاه نیست، زیرا مرد ذاتاً هدفمند است. او به دنبال فرمولی برای رسیدن به مقصد می‌گردد، و اگر یک بار نتیجه گرفت، گرایش به تکرار دارد. اصل راهنمای مرد این است:‌ تا کار می‌کند، تعمیرش نکن!

برای بسیاری از مردان خطر کردن و هر بار چیز تازه‌ای را آزمودن رنج‌آور است. مرد میل دارد فرمولی بیابد که همیشه موثر باشد و او با خیالی آسوده، همواره بداند که چه دارد می‌کند. او با فرمول‌های خاص احساس راحتی می‌کند؛ اما زن از چیز دیگری لذت می‌برد. زن وقتی نداند مرد در قدم بعد چه خواهد کرد، برایش بسیار هیجان‌آور است. دانستن این که بعدش چه می‌شود، او را حقیقتاً از انگیزه می‌اندازد.

 

قابل پیش‌بینی نبودن رفتار مرد، برای زن بسیار هیجان‌آور است. زن زمانی از انگیزه می‌افتد که بداند گام بعد چه خواهد کرد.

 

مهم نیست فرمول جنسی تا چه حد خوب باشد، چند بار که استفاده شد قابل پیش‌بینی، روتین‌وار و کسل کننده می‌شود. به هنگام نوازش بدن زن، اگر او در اوج برانگیختگی نباشد، انجام مکرر یک حرکت می‌تواند تا حدی کسلش کند. تغییر ریتم‌ها و حرکات، اگر به نظر مرد مهم نیاید، برای او بسیار مهم است.

 

تغییر ریتم‌ها و حرکات، اگر به نظر مرد مهم نیابد، برای زن کمال اهمیت را دارد.

 

تغییر در حرکت بدن نیز زن را برمی‌انگیزد. حالات را می‌توان عوض کرد. گاه مرد روی زن و گاه زن روی مرد قرار می‌‌گیرد. همچنین، می‌توان طرفی که رو به هم هستند را عوض کرد. تمام این حرکات برای این است که زن فکر نکند و تمرکزش را روی حرارت عاشقانه‌ای بگذارد که بدنش را لمس می‌کند. بله، همچنان که مرد مدام مشغول به اوست، زن در هیجان این انتظار به سر می‌برد که «بعد چه خواهد شد؟» این چشم به راهی در زن بسیار هیجان‌آور و تحریک کننده است.

سکس و بیس‌بال

 

دکتر جان گری

 

چه چیز سکس را برای زن هیجان‌انگیز می‌کند؟ مقایسه‌ سکس با بیس‌بال وسیله خوبی برای پرتوافکندن به این معماست. وقتی مرد بیس‌بال تماشا می‌کند، آنچه آن را برایش هیجان‌انگیز می‌کند چشم به راه بودن است:‌ چه اتفاقی می‌افتد؟ چه کسی روی بیس می‌رود؟ آیا توپ گرفته می‌شود؟ چه کسی ضربه را می‌زند؟ چه کسی امتیاز می‌آورد؟ کدام طرف برنده خواهد شد؟

در حالی که مرد بازی را تماشا می‌کند با هر ضربه زدن به توپ، تنش وجودش را فرا گرفته و رها می‌شود. هر بار که بازیکنی روی بیس می‌رود؛ احساس هیجان و تنش فزاینده به او دست می‌دهد. این تنش نیز با همهمه‌هایی از شور و شوق، وقتی بازیکن تیمش به بیس دیگر می‌رود یا امتیاز می‌آورد رها می‌شود.

حال، بازی هر چقدر هم هیجان‌انگیز باشد،‌ وقتی به اتمام رسید و شما نوار ضبط شده‌اش را تماشا کردید، قابل پیش‌بینی و در هر بار کسل‌کننده‌تر می‌شود. به همین ترتیب، استفاده از فرمول خاص در سکس، تجربه را به مرور پیش‌بینی‌پذیر و کسل‌کننده می‌کند.

پیش می‌آید که مرد فرمول موفقی را در سکس می‌یابد و آن را، خارج از اصول سکس عالی، تغییر می‌دهد به خیال آن که موثرتر شود. مثلاً  به جای پیش‌نوازش، مستقیماً به سراغ مقاربت می‌رود. این کار شبیه گوش کردن به خبر ورزشی برای پی بردن به نتیجه بازی است. از نتیجه بازی باخبر شدن و دیدن بخش‌های برجسته‌ آن مطمئناً سرگرم کننده است؛ اما به هیچ‌وجه قابل قیاس با هیجان رفتن به استادیوم و تماشای مستقیم ‌بازی نیست.

تماشای تمام بازی نتیجه را بسیار هیجان‌انگیزتر می‌کند. پیش‌نوازش نیز برای سکس همین حکم را دارد و معاشقه را برای زن بسیار هیجان‌انگیزتر می‌کند. برای او نتیجه مهم نیست؛ بلکه کل بازی اهمیت دارد.

 

اولین ضربه

 

بیایید مثال بیس‌بال را رها نکنیم. این مثال، برخی زوایای پنهان سکس را به خوبی روشن می‌کند. مرد در پیش‌نوازش شروع به نواختن انگشت سبابه بر بالای سینه زن می‌کند. شور این لحظه مانند اولین ضربه بیس‌بال است. سپس، نزدیک شدن به سینه اشتیاقی می‌آفریند که ضربات محکم بیس‌بال در دل تماشاگران خلق می‌کنند. جمعیت شدیداً هیجان‌زده شده‌اند و زن نیز متحیر است که «آیا او به روی بیس من خواهد رفت؟» اما، ناگهان همه‌چیز خراب می‌شود. مرد دستش را بر می‌دارد و قصد سر به سر گذاشتن دارد. اولین ضربه خارج شده و همه ناله می‌کنند. ولی دوباره شعف چشم به‌راهی دیده‌ها را مفتون می‌کند. ضربه بعدی زده شده است.

مرد می‌تواند شکل ضربه را کمی عوض کند. حال از دو انگشت استفاده می‌کند. این تغییر کوچک به راستی معجزه می‌کند. ضربه دیگری نواخته شده: آیا او به روی بیس خواهد رفت؟

سرانجام، در حین برانگیختن بیشتر، مرد می‌تواند یکی از سینه‌های زن را در دست بگیرد و دیگری را ببوسد. بعد، ممکن است به آهستگی دست دیگرش را به قسمت دیگری از بدن وی ببرد. انجام این کارها به اندازه یک بازی واقعی پرهیجان است. همه چیز به تدریج پیش می‌رود و مرد در مقاربت به یک «هوم ران» دست می‌زند. هیجان جمعیت در اوج قرار دارد. تیمشان توانسته چهار امتیاز کسب کند.

اعجاز پیش‌نوازش

 

دکتر جان گری

 

اگر مقایسه‌ بیس‌بال با سکس را به خاطر بسپارید، پیش‌نوازش زن برایتان معنای کاملاً جدیدی پیدا می‌کند و به درستی متوجه می‌شوید پیش‌نوازش چرا این قدر برای زن اهمیت دارد.

زن سه ناحیه شهوت‌انگیز دارد. او مانند مرد نیست که فقط یک ناحیه داشته باشد. این سه ناحیه یادآور خوبی هستند که مرد باید از هر دو دست و دهانش استفاده کند.

وقتی مرد از دستش استفاده می‌کند می‌تواند یک انگشت یا گاهی سه انگشت را به کار گیرد. دست کشیدن بر انحنای بدن زن در خطوط راست یا پرپیچ و خم امکان‌پذیر است. تماس می‌تواند سفت و محکم یا بی‌نهایت آرام باشد . انگشتان می‌توانند به طرف راست بگردند و سپس به طرف چپ بروند. می‌توانند بالا و پایین بروند. هر تنوع کوچکی برآورنده نیاز زن به تنوع است.

 

هر تنوع کوچکی در حرکات مرد برآورنده نیاز زن به تنوع است.

 

مرد، با گذاشتن وقت برای پیش‌نوازش، لذت زن را زیاد می‌کند. باز تأکید می‌کنم این قاعده کلی را به خاطر داشته باشید که زن ده برابر مرد نیاز به پیش‌نوازش دارد. سن مرد بالا که می‌رود برای برانگیخته شدن شاید نیاز به قدری پیش‌نوازش بیشتر بیابد، و زن ممکن است کمی نیازش کاهش پیدا کند. به هر حال، این دستورالعمل کلی را نیز به خاطر داشته باشید: نه آنچه مرد انجام می‌دهد، بلکه مدتی که صرف می‌کند است که کامیابی زن را تضمین می‌کند.

 

مرد باید به خاطر داشته باشد، نه آنچه انجام می‌دهد، بلکه مدتی که صرف می‌کند است که کامیابی زن را تضمین می‌کند.

 

اگر پیش‌نوازش سی دقیقه طول کشیده و زن به ارگاسم نزدیک نشده، می‌توان فرض کرد او ارگاسمی نخواهد داشت. گاهی، اگر مرد همچنان ادامه دهد، زن بالاخره به ارگاسم می‌رسد. برای یاری به مرد که بداند «چه باید بکند؟»، بسیار خوب است که زن به او بازخوردی واضح و روشن بدهد.

 

برای یاری به مرد که بداند «چه باید بکند»، بسیار خوب است که زن به او بازخوردی واضح و روشن بدهد.

 

چه بسا مرد مدت زیادی صرف تحریک زن کند و متوجه چیزی نشود، ولی زن واقعاً بخواهد مرد ادامه دهد. در چنین حالتی، زن می‌تواند از عبارتی شبیه عبارات زیر استفاده کند:

 

واقعاً از این کار خیلی خوشم می‌آید.

می‌دانم خیلی طول کشیده،‌ ولی برایم واقعاً لذت‌بخش است.

دلم نمی‌خواهد الان تمام شود. این کار را دوست دارم.

 

همچنین، اگر زن صرفاً بخواهد در سکوت از تماس مرد لذت ببرد و انباشته از سحر دستان او شود، شاید مرد این امر را در نیابد و شروع به احساس ناراحتی کند؛ زیرا فکر می‌کند هیچ اتفاقی در حال رخ دادن نیست. زن می‌تواند برای کمک به او بگوید:

 

می‌دانم خیلی ساکتم، ولی واقعاً از این حالت خوشم می‌آید.

واقعاً از کاری که می‌کنی خوشم می‌آید. کمکم می‌کند آرام و رها شوم.

اوه! این همان چیزی است که به آن نیاز داشتم.

 

با عبارات کوتاه و اطمینان بخشی مانند گفته‌های فوق، مرد می‌تواند بدون دلواپسی از این که دارد کار غلطی می‌کند، همچنان ادامه دهد. بله، مرد نیاز به بازخورد مثبت زن دارد تا با اعتماد به نفس پیش برود.

 

به کمک عبارات کوتاه و اطمینان بخش زن، مرد می‌تواند بدون دلواپسی از این که دارد کار غلطی می‌کند، همچنان ادامه دهد.

 

چگونه مرد می‌تواند خودانگیخته‌تر شود؟

 

دکتر جان گری

 

همان طور که گفته شد، بعضی از مردان نمی‌توانند بدون اتکا به فرمول در سکس احساس آرامش کنند. این مشکل را می‌توان با انتخاب فرمول‌های فراوان و هر بار استفاده کردن از یکی از آن‌ها حل کرد. در واقع، اگر مرد از فرمول‌های مختلف استفاده کند، می‌تواند فرمول منحصر به فرد و مورد علاقه‌ خود را نیز به طور موثر به کار برد.

به این ترتیب، مرد همچنان از فرمول‌ها استفاده می‌کند، ولی در عین حال به زن نیز تنوع مورد نیازش را می‌دهد. در حالی که مرد از میان الگوها و فوت و فن‌های گوناگون دست به انتخاب می‌زند، زن متحیر می‌شود که مرد در قدم بعد چه خواهد کرد؛ و مرد احساس ایمنی می‌کند، چون می‌داند چه می‌کند. به علاوه، با جای‌‌گزین کردن فنون، مرد به طور خودکار شروع به خلق فوت و فن‌ها و روش‌های تازه خواهد کرد. در نتیجه، سکس مکانیکی به آهستگی هرچه بیشتر در طی زمان خودانگیخته‌تر و مبتکرانه‌تر خواهد شد.

 

چگونه خلق و خوی جنسی زن عوض می شود؟

وقتی مرد کمتر مکانیکی عمل کند و رفتارش در سکس غیرقابل پیش‌بینی شود، زن فرصت می‌یابد به کشف و بیان خلق و خوی منحصر به فرد جنسی خود و یا احساساتی که دارد بپردازد. او حال فرصت بیشتری دارد خودانگیخته باشد و به شکل‌های مختلف واکنش نشان دهد. وقتی زن همواره و در هر بار برای تغییر یافتن احساس آزادی کند، مانند آب و هوا، حالات جنسی‌اش عوض می‌شود. توصیه‌ام به کسانی که سکس را برای همیشه هیجان‌انگیز می‌خواهند این است که تغییرات طبیعی زن را قدر و ارزش بگذارند.

نظرات کاربران ( خسرو - تهران - ایران )
من تازه از این سایت بازدید کردم اما باید به شما تبریک بگم سایت بسیار خوب و آموزنده ای است ُُ . موفق باشید .
سه‌شنبه 8 آبان 1386

نظرات کاربران ( محمدیزدان جو - بیرجند - ایران )
متشکرم از راهنمایی شما
چهار‌شنبه 9 آبان 1386

مهرداد - ایران - ابادان
سایت بسیار عالی است از نظر مطالب و محتوا و طراحی - واقعا تبریک میگم.موفق باشید
چهار‌شنبه 16 آبان 1386

علی - ابران - تهران
دست شما و دیگر کسانی که در تهیه این مطالب کوشیده اید درد نکند خسته نباشید ممنون و موفق باشید
پنج‌شنبه 17 آبان 1386

فرناز - ایران - تهران
سایت فوق العاده عالی دارید به خصوص قسمت مریخی ها و ونوسی ها بسیار آموزنده و مفیده امیدوارم مطالب این بخش هر چه بیشتر افزایش پیدا کنه
شنبه 19 آبان 1386

علی - ایران - گلپایگان
با تشکر از گرداوری مطالب خوب و مفید امید که دوام یابد
یکشنبه 20 آبان 1386

ملیسا - ایران - کرج
مطالب جالبی بود و واقعاٌ استفاده کردیم.ممنون از مطالب جالب سایتتون.
چهار‌شنبه 23 آبان 1386

+2
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟