راز جسدى در کمد شکسته

راز جسدى در کمد شکسته

پرونده مردى که در هواخواهى از دخترش دامادش را به قتل رسانده بود، با صدور کیفرخواست مجرمیت به دادگاه کیفرى استان ارسال شد.

غروب شنبه ۲۵ تیر ۸۴ راکبان یک دستگاه موتوسیکلت وقتى از خیابانى در منطقه افسریه تهران عبور مى کردند با دیدن کمد لباسى که پاى انسانى از داخل آن بیرون زده بود مشکوک شدند.آنها براى مشاهده کمد نزدیک شدند اما پیرمرد و دختر جوانى که کنار کمد ایستاده بودند، مانع این کار شدند.

اما آن ۲ وقتى با اصرار در کمد را باز کردند، با پیکر خونین مرد جوانى روبه رو شدند.بدین ترتیب آنها پلیس را در جریان قرار دادند. مأموران کلانترى به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و تحقیق در این باره آغاز شد.

در نخستین بررسى هاى مشخص شد که قربانى جنایت با اصابت جسم سخت به سرش از پاى درآمده است.دقایقى بعد با هماهنگى هاى انجام شده « حسینى» از شعبه هفتم بازپرسى دادسراى جنایى تهران به همراه اکیپى از کارآگاهان دایره ۱۰ آگاهى خود را به محل کشف جسد رساندند.

دختر جوان که «آزیتا» نام دارد و ۳۲ ساله است وقتى از سوى پلیس تحت تحقیق قرار گرفت، گفت: قربانى حادثه شوهرم است که شب گذشته خودزنى کرده است. ما از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتیم و تصمیم به جدایى گرفته بودیم. امروز هم قرار بود براى ارائه دادخواست طلاق به دادگاه خانواده برویم. قبل از رفتن به دادگاه پدرم به خانه ما آمد تا شاید او را از این تصمیم منصرف کند. اما موفق نشد.

صفر هم ناگهان چکشى برداشت و آن را محکم به سرش کوبید.وى ادامه داد: « من و پدرم که با مرگ او بشدت ترسیده بودیم تصمیم گرفتیم جسدش را به بیابان هاى اطراف تهران برده و به آتش بکشیم. اما بین راه کمد شکست و راز ما فاش شد.در حالى که پدر و دختر سعى داشتند خود را در ماجراى مرگ این مرد بى گناه جلوه دهند، پلیس در بررسى هاى خود اطلاعاتى به دست آورد که نشان مى داد مرد جوان با اصابت ضربه محکم به سرش به قتل رسیده است.
بدین ترتیب پدر زن داماد به نام «جبار» ۶۵ ساله بار دیگر تحت بازجویى هاى فنى، پلیسى قرار گرفت تا این که قتل دامادش را به گردن گرفت.وى در این باره گفت: وقتى نتوانستم دامادم را از تصمیم خودش منصرف کنم. با هم به مشاجره پرداختیم. در جریان این بحث و جدل عصبانى شدم و با چکش ضربه اى به سرش زدم. و او روى زمین افتاد.با توجه به این اعترافات بازپرس جنایى تهران با صدور مجرمیت براى پدر و دختر آنها را در ماجراى قتل مقصر تشخیص داد.صفر خاکى- دادیار اظهار نظر با تأیید قرار مجرمیت صادره از سوى بازپرس کشیک قتل، پرونده این جنایت را براى محاکمه و بررسى به دادگاه کیفرى استان فرستاد

 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.