قلعه نویی : به جای زانتیا به ملی‌‏پوشان بنزین هدیه بدهید!

قلعه نویی : به جای زانتیا به ملی‌‏پوشان بنزین هدیه بدهید!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت‌‏: بازیکنان تیم ملی برای اتومبیل و جوایز نقدی فوتبال بازی نمی‌‏کنند و مهمترین هدف و تصمیم آنها رسیدن به عنوان قهرمانی در آ‌‏سیاست .
به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری کار ایران ( ایلنا )امیر قلعه‌‏نویی در مراسم بدرقه تیم ملی پس از دریافت هدیه خود از دستان محمد علی آبادی گفت‌‏: از تمام بازیکنان که در طول دو هفته اخیر تحت فشار سنگین تمرینات قرار گرفته و با جان و دل در خدمت تیم ملی بودند تشکر می‌‏کنم .
وی افزود‌‏: به شخصه از برگزاری این اردو درس‌‏های بسیاری گرفتم که فکر می‌‏کنم برای آینده کاری‌‏ام بسیار مفید خواهد بود .
قلعه نوعی ادامه داد : به لحاظ فنی تمام کارهای لازم را انجام داده‌‏ایم اما اتفاقات فوتبال را نمی‌‏توان پیش‌‏بینی کرد و به سادگی از کنار آن گذشت .
وی خاطر نشان کرد‌‏: کادر فنی تیم ملی پس از مدتها یک کادر ایرانی اصیل است و اگر هم موفقیتی برای تیم ملی حاصل شود متعلق به همه مردم ایران خواهد بود .
امیر قلعه‌‏نویی در ادامه صحبتهایش در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد اینکه آیا جایزه خودرو زانتیا یا اتومبیل‌‏های گران‌‏قیمت‌‏تر برای کسب عنوان قهرمانی باعث افزایش روحیه آنها می‌‏شود گفت‌‏: بازیکنان تیم ملی برای اتومبیل فوتبال بازی نمی‌‏کنند و مهمترین هدفشان کسب افتخار برای ملت ایران است البته با توجه به سهمیه‌‏بندی شدن بنزین اگر بنز هم به آنها می‌‏دادند تفاوتی برای آنها نداشت و شاید بهتر بود به جای زانتیا یا بنز به آنها 400 لیتر بنزین هدیه می‌‏شد

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.