انتقاد منتجب نیا از اعتمادملی بخاطر چاپ خبر مرگ مهستی

انتقاد منتجب نیا از روزنامه اعتمادملی بخاطر چاپ خبر مرگ مهستی

رسول منتجب نیا درج خبر مرگ یک خواننده لس آنجلسی در روزنامه اعتمادملی را یک کار اشتباه خواند و گفت: ذکر چنین مسائلی چه اثر مثبتی به غیر از ترویج یک فرد فاسد دارد؟
روزنامه اعتمادملی روز پنجشنبه گذشته خبر مرگ «مهستی» خواننده لس آنجلسی را با ذکر جزئیات اعم از نوع بیماری و حتی زمان و مکان دقیقه مرگ وی درج کرده بود که کیهان دیروز با انتقاد از این خبر نوشت: خواننده مذکور که مورد ستایش و تکریم روزنامه آقای کروبی قرار گرفته، یکی از خوانندگان کاباره ای و درباری رژیم منحوس پهلوی بود و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم به خارج از کشور گریخت و در آمریکا ساکن شد.
منتجب نیا قائم مقام دبیرکل حزب اعتمادملی دیروز در تماس با ایسنا گفت: سؤال اینجاست درج خبر یک خواننده ایرانی در لس آنجلس آن هم با این توصیف که اسامی همکاران او ذکر شود و یا خصوصیات و محل سکونت و نوع بیماریش و حتی ساعت و دقیقه فوتش عنوان گردد چه ضرورتی دارد؟
منتجب نیا همچنین با طرح این سؤال که «ذکر چنین مسائلی چه اثر مثبتی به غیر از ترویج یک فرد فاسد دارد؟» گفت: هر فردی تحت عنوان هنرمند قابل ترویج نیست. این فرد سابقه سوء داشته و در خدمت دشمن ما و آمریکا بوده است؛ لذا هیچ نیازی به درج خبر فوت او نبوده و نشر این خبر به غیر از اثر سوء و بدآموزی نتیجه دیگری در بر ندارد.
قائم مقام دبیرکل حزب اعتمادملی، با این ادعا که «درج این گونه اخبار بهانه به دست افرادی می دهد که برای تخریب چهره های اصیل و شخصیت های محوری انقلاب از هر بهانه ای استفاده کرده و از هر کاهی کوهی می سازند» اضافه کرد: بنده ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران روزنامه اعتمادملی عرض می کنم این کار اشتباه بوده و صرف نظر از سوءاستفاده افراد فرصت طلب و مخرب کار درستی نبوده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد که چنین اشتباهاتی دیگر در روزنامه اعتمادملی تکرار نشود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.