خودکشی مادر در عزای پسرش

خودکشی مادر در عزای پسرش

زنی که با مرگ پسرش به شدت تحت تاثیر قرار گرفته بود، به جای شرکت در مراسم سوگواری، با تیغ موکت‌بری به زندگی خود پایان داد. Go to fullsize image

به گزارش ایسنا، چند روز پیش، ماموران کلانتری 26 قم در محوطه استحفاظی خود گشت‌زنی می‌کردند که قرار گرفتن زنی در خیابان، توجه آنها را جلب کرد و برای بررسی موضوع به سمت این زن رفته و متوجه شدند از ناحیه رگ دست دچار خونریزی شده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد: این زن با بریدن گردنش خودکشی کرده و در جریان این اقدام جان خود را از دست داده است و در این رابطه تیغ موکت‌بری در دست دیگر این زن بر این موضوع صحه گذاشت.

این گزارش حاکیست: برای مشخص شدن هویت متوفی، وی مورد بازرسی بدنی قرار گرفت، اما از آنجا که فاقد هر گونه مدارک هویتی بود، پرونده‌ای در همین رابطه تشکیل و جهت بررسیهای تخصصی به پلیس آگاهی قم ارجاع شد.

کارآگاهان پلیس قم پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی با انجام پیگیریهای مختلف سرانجام به هویت این زن به نام «سیمن ــ ق» 35 ساله پی بردند.

در این حال خانواده این زن که ساکن تهران بودند برای انجام بررسی‌ها به پلیس آگاهی قم احضار شدند و اعلام کردند: چند سال پیش «سیمین» از همسرش جدا شده بود و با دو فرزند پسرش زندگی می‌کرد. پسر بزرگش هفته گذشته در اثر سکته قلبی جان باخت. آن روز بدون این که در مراسم ختم پسرش شرکت کند، به یکباره ناپدید شد و دیگر خبری از او نشد.

تحقیقات بعدی در خصوص این حادثه به نقل از خانواده متوفی نشان داد: پس از مدتی مشخص شد، او به خاطر علاقه شدید به پسرش به قم آمده و اقدام به خودکشی کرده است.

بدین ترتیب با مشخص شدن انگیزه خودکشی، جسد با دستور مقام قضایی به خانواده متوفی تحویل داده شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.