جواب منفی دکتر احمدی‌نژاد را برای الیور استون فرستادم

جواب منفی دکتر احمدی‌نژاد را برای الیور استون فرستادم

به گزارش ایرانیوز مهدی کلهر مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در گفتگو با گفت: بیش از یک سال است که از طرق مختلف الیوراستون درخواست خود را مطرح کرده است که البته من در جریان مستقیم آن نبودم.

مهدی کلهر گفت: ما کارهای قبلی اولیور استون راجع به عرفات، کاسترو و حزب الله را دیده‌ایم و درست است که این فرد در آمریکا به عنوان اپوزیسیون مطرح است اما اپوزیسیون هم در آمریکا بخشی از شیطان بزرگ است.
وی متذکر شد: واسطه اعلام خبر تمایل استون به فیلمسازی در مورد آقای احمدی‌نژاد، یکی دو تن از کارگردانان مشهور ایرانی هستند و شاید فضاسازی این افراد در راستای همان شایعه افکنی جذاب است که قصد بزرگ کردن الیور استون را داشته باشند.
کلهر گفت: پس از اینکه من جواب منفی دکتر احمدی‌نژاد رابرای الیور استون فرستادم، سعی شد که با به وجود آوردن حس کرنش و تواضع در کشور جو را به نفع استون تغییر دهند، در حالی که در واقع ما معتقدیم که سیستم سینمایی آمریکا عاری از فرهنگ و هنر است و فقط کاربرد ابزاری دارد.
وی در مورد نظر رئیس جمهور در مورد این موضوع گفت: باید بگویم که دکتر احمدی نژاد شخصا مخالف این قضیه بوده و با این موضوع موافقت نکرده است.
کلهر گفت: البته این موضوع امری طبیعی است چون دکتراحمدی‌نژاد، از نظر جهان یک شخصیت جذاب است و معمولا آمریکائی‌ها دنبال موضوعاتی می‌گردند که از جهت مالی و البته سیاسی برایشان بازگشت داشته باشد و مطمئنا الیوراستون هم به این موضوع فکر کرده است.
وی افزود:در این دو سال از طرف استکبار جهانی تلاش زیادی شده که چهره مطلوب خودشان را از دکتر احمدی‌نژاد بسازند، نه چیزی که در حقیقت وجود دارد که البته این موضوع، ترفندی قدیمی در رسانه‌های آمریکا دارد و سابقه‌ای پنجاه ساله دارد.
مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور در توضیح روش‌های برخورد رسانه‌های غربی با پدیده‌های جهانی، گفت:در هالیوود یا سایر رسانه‌های صهیونیستی با هر پدیده‌ای در مراحل مختلفی برخورد می‌کنند. در مرحله اول سعی می‌کنند پدیده مخالف را از بین ببرند و اگر نتوانند، سعی در بایکوت کردن آن پدیده می‌کنند. در مرحله بعد نیز، سعی می‌کنند این پدیده را به شکل دیگری معرفی کنند، مثل کاری که اکنون در مورد اسلام انجام می‌دهند و این موضوع را مطرح کرده‌اند که اسلام همان تروریسم است که به نظر من آقای احمدی‌نژاد این مرحله را هم گذرانده است.
وی در ادامه افزود:در مرحله بعد سعی رسانه‌های امپریالیسم بر این است که سوژه موردنظر را شخصی، نمایشی و بدون پشتوانه نشان دهند که صرفا با جذابیت‌های رسانه‌ای و بدون هیچ پشتوانه‌ای قصد عملیاتی کردن اهداف خود را دارند، همانگونه که با حضرت امام(ره) این کار را کردند.
مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور، تصریح کرد: به نظر من قصد الیوراستون نشان دادن شخصیت دکتر‌احمدی‌نژاد به شکل فردی نسبتا جذاب است یا اینکه قصد دارد ایشان را به شکل بخشی از جهان لیبرال دموکراسی نشان بدهد.
وی تصریح کرد: تمام این مسیرها و مراحل قبلا در جهان کمونیسم انجام شده و سابقه زیادی دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.