قاتل مست بعد از قتل همه چیز را از یاد برد

قاتل مست بعد از قتل همه چیز را از یاد برد

جوانی که در حین مستی مرتکب قتل شده بود، در برابر هیأت قضایی ادعا کرد که از علت و چگونگی وقوع حادثه هیچ چیز به یاد ندارد. Young people drinking alcohol
ساعت 30/15 چهارشنبه سوم آبان ماه سال گذشته عوامل انتظامی شهر ری در جریان یک فقره درگیری منجر به قتل در منطقه علی آباد قرار گرفتند.
دقایقی بعد و با حضور بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی شهرری مشخص شد مقتول «محمد» نام داشت که در درگیری با جوانی به هویت رضا از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفت و از پای درآمد.با مرگ «محمد»، عامل جنایت به دستور بازپرس تحقیق پرونده شناسایی و بازداشت شد.«رضا» در تحقیقات پلیسی و قضایی به ارتکاب قتل اعتراف نمود و صحنه جنایت را بازسازی کرد.
بر پایه این گزارش، در پی تحقیقات انجام شده «رضا» از سوی دادسرای جنایی شهر ری گناهکار شناخته شد و پرونده اش برای صدور کیفر خواست به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع گردید.
صبح دیروز قاضی کوه کمره ای رئیس شعبه 74 به همراه چهار قاضی مستشار به این پرونده رسیدگی کردند.
در ابتدای این جلسه «سیفی» نماینده مدعی العموم و اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند.
در ادامه این جلسه، متهم به دفاع از خود پرداخت و با قبول اتهام وارده گفت: قبول دارم محمد را به قتل رساندم، اما علت و چگونگی آن را به خاطر ندارم.
وی در تشریح روز حادثه گفت: روز عید فطر در خانه ام نشسته بودم که دوستم تلفنی تماس گرفت و از من خواست تا به دیدنش بروم. وی افزود: سر کوچه او را دیدم. با هم به طرف خیابان اصلی حرکت کردیم او به مغازه یکی از دوستانش رفت و دقایقی بعد با مقداری مشروب الکلی برگشت.رضا ادامه داد: قصد خوردن مشروب را نداشتم، اما وقتی از دوستم شنیدم که روز عید مشروب خواری گناه ندارد، با هم مشروب خوردیم، پس از آن دیگر نمی دانم چه اتفاقی افتاد، اصلاً چگونه به مغازه محمد رفتم و چگونه و به چه علت او را با چاقو به قتل رساندم.وی اعترافاتش را در مرحله بازجویی پلیسی و قضایی تحت تأثیر القائات مأموران پلیس دانست و گفت: در برابر بازپرس پرونده آنچه را که مأموران به من تلقین کرده بودند، گفتم.گفتنی است، متهم در آخرین دفاع از خود گفت: می دانم که محمد را به قتل رساندم، اما به یاد ندارم به چه دلیل و انگیزه ای.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.