احمدی نژاد :چرا یک ایرانی فیلم مستندی از من نمیسازد

واکنش احمدی نژاد به پیشنهاد الیور استون

به چه دلیل فیلم سازان مطرح کشورمان فیلم مستندی از من نسازند؟

محمود احمدی نژاد به مشاور هنری خود گفت: به چه دلیل فیلم سازان مطرح کشورمان فیلم مستندی از من نسازند؟  واکنش احمدی نژاد به پیشنهاد الیور استون ؛  چرا یک ایرانی فیلمی از من نسازد!

جواد شمقدری مشاور هنری رییس جمهور با اعلام این خبر به خبرنگار هنری حیات گفت: رییس جمهور پس از شنیدن درخواست الیور استون فیلمساز آمریکایی مبنی بر تولید مستندی از ایشان، تنها عنوان کردند که به چه علت سینماگران ایرانی این کار را انجام ندهند؟
وی گفت: تاکنون تقاضاهای زیادی از فیلمسازان مطرح داخلی و خارجی مبنی بر تولید اثری مستند از رییس جمهور دریافت شده که همه آنها در حال بررسی است اما خبر تقاضای "استون" به یکباره سروصدای زیادی به پا کرد.
وی تصریح کرد: نباید این خبرعادی فضای مطبوعاتی کشور را پر کند زیرا موضوعات فرهنگی و هنری زیادی به تازگی در دولت مطرح شده که متاسفانه بازتاب چندان مناسبی از سوی رسانه ها نداشته است.
شمقدری درباره مقدار شانس ساخته شدن فیلم مستند احمدی نژاد توسط این کارگردان هالیوودی گفت: اگر این کارگردان شرایطی را مهیا کند تا فیلمسازان ایرانی از بوش، کاخ سفید و سازمان سیا بدون هیچ دردسری مستند تهیه کنند، در آن صورت می توان به این مسئله امیدوارتر بو .
وی درمورد زمان اعلام نتیجه این پیشنهاد گفت: چرا باید به کارگردان کشوری که تا چندی پیش به دانش آموزان ایرانی برای شرکت در المپیاد ریاضی ویزا نداد، اینقدر مدارا کنیم .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.