پیروزی شاراپووا و لغو مسابقه ارغوان رضایی

پیروزی شاراپووا و لغو مسابقه ارغوان رضایی

روز ششم مسابقات تنیس ویمبلدون تحت الشعاع بارش شدید باران بود و تعداد زیادی از مسابقات به همین دلیل لغو یا نیمه کاره رها شدند.
ارغوان رضایی
بازی ارغوان رضایی با آنا ایوانوویچ، نفر ششم جهان، به علت بارش باران نیمه تمام رها شد

در معدود بازیهای به پایان رسیده روز ششم، در بخش زنان ماریا شاراپووا، تنیس باز شماره دو جهان از روسیه، موفق شد حریف خود سوگیاما از ژاپن را با نتایج 6 بر 3 و 6 بر 3 شکست دهد و به دور چهارم صعود کند.

امیلی مارسمو فرانسوی، قهرمان دوره قبل مسابقات ویمبلدون نیز در دو ست متوالی سانتانجلو از ایتالیا را برد و به دور بعد صعود کرد.

اما غیر از این دو دیدار همه دیدارهای بخش زنان و مردان به دلیل بارش باران یا لغو شد و یا نیمه کاره رها شد.

از جمله دیدارهای نیمه تمام روز شنبه می توان به دیدار ارغوان رضایی، تنیس باز ایرانی الاصل فرانسوی، با آنا ایوانوویچ از صربستان اشاره کرد.

ست اول این دیدار با نتیجه 6 بر 3 به سود ایوانوویچ، تنیس باز شماره شش جهان و نفر دوم مسابقات امسال اپن فرانسه، به پایان رسید و در اولین گیم از ست دوم بازی نیمه کاره رها شد.

ونوس ویلیامز آمریکایی نیز در ست اول موریگامی ژاپنی را 6 بر 2 شکست داد و در حالی که در ست دوم 4 بر یک از حریف خود عقب بود، بازی نیمه تمام رها شد.

استفلانا کوزنتسووا، النا دیمنتیوا، نادیا پترووا و نیکول وایدیسووا نیز در حالی که یک ست از حریفان خود جلو بودند، ناچار به ترک مسابقه شدند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.