قلعه‌نویی برای این تیم مربی کوچکی است

قلعه‌نویی برای این تیم مربی کوچکی است

شبکه تلویزیونی دبی اسپورت هر شب در برنامه‌ای دوساعته به بررسی وضعیت تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات جام ملت‌های آسیا می‌پردازد که برنامه جمعه شب این شبکه به تحلیل شرایط تیم‌ملی ایران اختصاص یافت.

این شبکه از ابوالفضل جلالی، دستیار حشمت مهاجرانی در تیم‌ملی امارات (سال 1982) و سرپرست اردوهای تیم‌ملی در جام ‌جهانی 1987 دعوت کرد تا با او در مورد شرایط فعلی تیم‌ملی ایران گفت‌وگو کند.
به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران؛ مجری این برنامه در قسمتی از حرف‌های خود خطاب به ابوالفضل جلالی گفت: طبق تحقیقاتی که انجام داده‌ایم، علاقه‌مندان به فوتبال در ایران از عدم نتیجه‌گیری ایران در جام ملت‌های آسیا ترس دارند چون تیم‌ملی شما بازیکنان بسیار بزرگی دارد که در سطح اول فوتبال ایران بازی می‌کنند ولی قلعه‌نویی در این شرایط مربی کوچکی برای تیمی مثل ایران است.
جلالی در پاسخ به صحبت‌های مجری برنامه اظهار داشت: قلعه‌نویی در استقلال عملکرد قابل قبولی داشت و این تیم را قهرمان ایران کرد. او با انتخاب کارشناسان و مربیان فوتبال به عنوان سرمربی، برگزیده شد و باید در انتظار باشیم تا طلسم 32 سال گذشته ناکامی در مسابقات جام ملت‌های آسیا شکسته شود.
مجری این برنامه سئوال کرد که چرا در تیم‌ملی ایران از مربی خارجی استفاده نمی‌شود که جلالی در پاسخ گفت: طی این چند سال بارها از مربیان خارجی و ایرانی در رده‌های ملی و باشگاهی استفاده شده ولی هنوز برای خیلی‌ها سئوال است که در فوتبال ایران، مربی خارجی بهتر جواب می‌دهد یا مربی ایرانی؟
از جلالی سئوال شد که تیم‌ملی چقدر برای قهرمانی در جام ملت‌ها شانس دارد که او در جواب این سئوال افزود: به طور قاطع نمی‌توان در این مورد پیش‌بینی کرد ولی تیم‌ملی از بازیکنان بسیار خوبی سود می‌برد و شرایط خوبی دارد. به طور حتم ایران یکی از مدعیان اصلی برای کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات است.
گفتنی است در این برنامه چند بازی ایران در دوره‌های قبلی مسابقات جام ملت‌های آسیا نمایش داده شد. مجری این برنامه خبر داد که در برنامه‌های آینده از ناصر حجازی و حشمت مهاجرانی دعوت خواهد شد تا در مورد فوتبال ایران صحبت کنند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.