داماد در خانه مادرزن دوربین مدار بسته کار گذاشته بود

داماد در خانه مادرزن دوربین مدار بسته کار گذاشته بود

داماد سابق یک خانواده که متهم است در دریچه کولر منزل مادرزنش، دوربین مداربسته و دستگاه شنود نصب کرده است، پس از دستگیر مدعی شد: قصد داشتم مدارکی علیه همسر و مادرزن سابقم جمع‌آوری کنم. Go to fullsize image

 در پی مراجعه زنی به مقر پلیس مبارزه با مفاسد اجتماعی سمنان و ارائه شکایتی مبنی بر این که فردی ناشناس اقدام به نصب دوربین مداربسته در دریچه کولر منزلش کرده است، این موضوع از سوی ماموران مورد پیگیری قرار گرفت.

در پیگیری صورت گرفته از سوی ماموران مشخص شد: دوربین کار گذاشته شده در دریچه کولر، به وسیله یک سیم به منزل همجوار منزل شاکی می‌رسد.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد: این منزل در اجاره داماد سابق شاکی است و وی برای جمع‌آوری مدارک و زیر نظرگرفتن رفت و آمدهای همسر و مادرزنش، به صورت پنهانی اقدام به نصب دوربین مدار بسته و دستگاه شنود در دریچه کولر منزل مادر زنش کرده است که در بازرسی از منزل تحت اجاره وی تعدادی وسایل فیلمبرداری و شنود و همچنین چند حلقه نوار ویدیویی و نوار کاست به دست آمد.

بدین ترتیب متهم دستگیر شده و در بازجویی‌های پلیسی به ماموران گفت: چندی پیش به خاطر اختلافات شدید خانوادگی ازهمسرش جدا شدم؛ از این رو با نصب دوربین و دستگاه شنود قصد جمع‌آوری برخی مدارک علیه همسر و مادرزنم را داشتم.

بر این اساس با اعترافات بدست آمده از متهم پروند‌ه‌ای در همین رابطه تشکیل شد و تحقیقات برای روشن شدن موضوع همچنان در دست بررسی است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.