در گوشی های داغ ورزشی امروز ۲۹ ژوئن

در گوشی های داغ ورزشی امروز 29 ژوئن

  • سر الکس فرگوسن همچنان به دنبال به خدمت گرفتن مایکل اوئن است. به نوشته روزنامه سان منچستر یونایتد حاضر است آلن اسمیت را به نیوکاسل بدهد و به جای آن اوئن را بگیرد. البته یونایتد ۴ میلیون پوند هم به نیوکاسل خواهد داد.

  • علی فتح الله زاده اولین خریدهای فصل خود را انجام داد. استقلالی ها با میثم منیعی، آرش برهانی و محسن بیاتی نیا به توافق رسیدند و باید این بازیکنان را استقلالی بدانیم. بدین ترتیب استقلال تنها می تواند دو بازیکن لیگ برتری دیگر بگیرد.

  • گفته می شود در سفر محمد رضا یزدانی خرم ومهدی خالدی به لوزان سوئیس برای افتتاح ساختمان جدید فیلا یزدانی خرم به خالدی هشدار داده که از سمت ریاست روابط بین الملل فدراسیون استعفا بدهد وگرنه اخراج خواهد شد. یزدانی خرم معتقد است خالدی به دلیل ضعف در زبان انگلیسی باید کنار برود.

  • گفته می شود افشین قطبی به علت وابستگی که با چندی از مقامات برجسته حکومت پهلوی دارد با مخالفانی در ایران روبه رو شده است و عده ای به حبیب کاشانی هشدار داده اند که در انتخاب قطبی تجدید نظر کند.

  • به نوشته دیلی میل رئال مادرید با ارائه یک پیشنهاد ۱۶ میلیون پوند خواهان به خدمت گرفتن آرین روبن گوش چپ چلسی است.روبن هنوز قرارداد خور را با چلسی تمدید نکرده است و از طرفی با آمدن فلورن مالودا روبن تمایل دارد که چلسی را ترک کند.

  • به گزارش خبرگزاری فارس، ناصر حجازی در جلسه ‌ای با علی فتح الله زاده، اعضای پیشنهادی برای کادر فنی را معرفی کرد و با موافقت مدیر عامل باشگاه روبرو شد. براساس نظر حجازی و موافقت فتح الله زاده، صمد مرفاوی و صادق ورمزیار به عنوان مربیان استقلال انتخاب شدند. همچنین بهمنی، تراب پور و نوروزی نیز به ترتیب به عنوان مربی بدنساز، مربی دروازه بانان و پزشک تیم، ناصر حجازی را همراهی خواهند کرد.

  • گفته می شود بدهی های سنگین شیرین فراز کرمانشاه باعث شده که فرمان کریمی مدیر عامل این باشگاه نتواند در این مدت مربی و بازیکنان مورد نظر خود را جذب کند و وضعیت اردوی ایتالیای این تیم نیز مبهم است.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.