نمایش افتتاحیه فیلم تازه هری پاتر در ژاپن

نمایش افتتاحیه فیلم تازه هری پاتر در ژاپن

طرفداران هری پاتر برای افتتاحیه پنجمین فیلم از رشته فیلم های هری پاتر، 'هری پاتر و محفل ققنوس' در توکیو جمع شده اند.
دانیل رادکلیف، بازیگر هری پاتر در ژاپن
دانیل رادکلیف از سال 2001 در نقش هری پاتر بازی کرده است

این فیلم چندین روز زودتر از اکران اروپایی آن در ژاپن به نمایش در می آید و یکی از چند فیلم پرفروشی است که امسال نمایش افتتاحیه خود را در ژاپن برگزار کرده است.

پنجمین فیلم،هری پاتر و محفل ققنوس، در ژاپن که دومین بازار عمده سینما در جهان (با ده تا پانزده درصد از مجموع فروش جهانی فیلم ها)، محسوب می شود به نمایش در می آید.

مرد عنکبوتی 3 و دزدان دریایی کارائیب 3 نیز در ماههای گذشته در توکیو نمایش افتتاحیه خود را برگزار کردند. چهارمین فیلم هری پاتر پرفروش ترین فیلم ژاپن در سال گذشته بود.

طرفداران فیلم با شنل های سیاه و کلاه گیس سفید در کنار فرش قرمزی صف کشیده اند که برای ورود بازیگران پهن شده است. دانیل رادکلیف که از سال 2001 به این سو در این فیلم در نقش هری پاتر (پسر جادوگر) ظاهر شده است، از سوی تعداد بسیاری از طرفداران خود در هنگام ورود به ژاپن در فرودگاه مورد استقبال قرار گرفت.

اکران افتتاحیه فیلم در لندن در سوم ژوئیه (هفته آینده) برگزار خواهد شد و به همین مناسبت کمپانی برادارن وارنر رسانه هایی چون بی بی سی را از پوشش خبری افتتاحیه توکیو بازداشته است تا افتتاحیه فیلم در لندن در هفته آینده تحت الشعاع قرار نگیرد.

یوئینا ارا، یک دختر هشت ساله ژاپنی که در کنار فرش قرمز منتظر ورود بازیگران ایستاده، می گوید: "من طرفدار این فیلم هستم. برای من خیلی جالب است که آدم بتواند جادو کند، مدتها برای نمایش این فیلم منتظر مانده بودم و بسیار هیجان زده ام."

هواداران هری پاتر در محل جمع شده اند

مادر او رینا، نیز می گوید که از وقتی اولین کتاب هری پاتر را خوانده به آن علاقمند شده است و گویی توسط آن سحر شده است.

اولین بوسه

در این فیلم، هری اولین بوسه اش را با چو چانگ، دختر همدرسه ای اش تجربه می کند که کتی لئونگ نقش او را بازی می کند.

رادکیلف چندی پیش برای اجرای نقشی در نمایشی در لندن، برهنه بر روی صحنه رفت. وی می گوید که ایفای نقش بوسیدن درمقایسه با برهنه شدن بر روی صحنه، چیزی نیست.

پنجمین فیلم هری پاتر، تنها چند هفته پیش از انتشار هفتمین و آخرین بخش از سری هری پاتر به نام هری پاتری و قدیسان مرگ که بسیاری مدتها منتظر آن بوده اند، اکران خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.