احمدی نژاد :پیروزی هسته‌ای ملت ایران نزدیک است

احمدی نژاد :پیروزی هسته‌ای ملت ایران نزدیک است

‌رییس‌جمهور با بیان این‌که «شهدای هفتم تیر و شهید بهشتی درس ایستادگی و مقاومت را به ملت ایران دادند» گفت: امروز با مقاومت و ایستادگی در مساله هسته‌‌ای پیروزی بزرگی در انتظار ملت ایران است.

محمود احمدی‌نژاد عصر روز چهارشنبه در دیدار با خانواده‌های شهدا و بازماندگان فاجعه هفتم تیر سال 60 که در فضایی صمیمی ومعنوی برگزار شد، با اشاره به این‌که «امروز مساله هسته‌یی ملت ایران به حیثیت همه ملت‌های آزادی خواه تبدیل شده است» ادامه داد: امروز هیچ پیرو خط ولایت و دلداده به ارزش‌های الهی از حقوق ملت ایران کوتاه نمی‌آید. 

وی با بیان این‌که «امروز دشمنان ملت‌ها و زورگویان به آخر خط رسیده‌اند و قوای‌شان تحلیل رفته است» تاکید کرد: همزمان با کوشش به منظور آبادانی ایران باید برای اصلاح اوضاع جهان مبارزه کرد. 

احمدی‌نژاد آخرین ترفند مستکبران علیه ملت ایران را یورش سیاسی و تبلیغاتی دانست و گفت: شبکه تبلیغی علیه ملت ایران با شکست مواجه شده است و مردم همه جای عالم عمدتا طرفدار ملت ایران هستند. 

رییس‌جمهور با بیان این‌که «در هر زمانی باید در مقابل دشمنان ایران و ملت ایران ایستادگی داشت» خاطر نشان کرد : امروز برای دفاع از حیثیت سیاسی انقلاب باید در مقابل جبهه استکبار ایستاد و مقاومت کرد.
وی با تاکید بر این‌که «علت اصلی مخالفت دشمنان با ملت ایران، دستیابی به فناوری صلح‌آمیز هسته‌یی نیست» گفت: مستکبران جهان امروز از اثبات توانمندی انقلاب اسلامی در پیشبرد ملت ایران بدون کمک قدرت‌های بزرگ و همچنین پیروزی سیاسی مردم ایران در تاثیرگذاری بر مناسبات سیاسی جهان می‌ترسند. 

رییس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود فاجعه تروریستی هفتم تیر را آئینه تمام‌نمایی از تاریخ بشریت عنوان و تاکید کرد: این حادثه خلاصه تقابل جبهه کفر، خودخواهان و فاسدان با جبهه موحدان ، مومنان و مجاهدان در راه خدا بود.
احمدی‌نژاد با بیان این‌که «در آن سوی حادثه تروریستی هفتم تیر با شهادت یاران انقلاب شاهد بروز همه زیبایی‌ها، کمالات انسانی و معنوی بودیم»گفت: دعوت به انبیاء و پاکی و عدالت از دیگر ثمرات این حادثه عظیم بود. 

رییس‌جمهور با بیان این‌که " انقلاب اسلامی ملت ایران پس از 1400 سال مجاهدت مستمر و زندان کشیدن‌ها برای برپایی حکومت مورد نظر پیامبر عزیز اسلام(ص) به نتیجه رسید" گفت: با برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران دوران جدیدی از حیات بشری پایه‌گذاری شد. 

وی با بیان این‌که  «با پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران همه بت‌پرستان و خودخواهان عالم در صفی متحد بسیج شده‌اند تا این پنجره را به روی بشریت ببندند» افزود: شدت کینه‌ورزی دشمنان انسان‌ها در سال‌های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب در طول تاریخ کمتر اتفاق افتاده است. 

رییس‌جمهور با اشاره به این‌که « تاکنون سنگین‌ترین و پیچیده‌ترین جنگ روانی علیه جبهه انقلاب از سوی دشمنان ملت ایران طراحی و اجرا شده است» تصریح کرد: نقطه اصلی تهاجم دشمنان شهید بهشتی و یاران ایشان بودند و حتی فضایی ایجاد شد که بخشی از دوستان و یاران انقلاب درباره شهید بهشتی دچار تردید شده و با دشمن همراهی کردند. 

احمدی‌نژاد با بیان این‌که «حادثه هفتم تیر برای انقلاب یک نقطه آغاز و یوم‌الفصل است» گفت: خون شهدای حادثه هفتم تیر تضمین سلامت و تداوم انقلاب است که آن را از فساد و دوری از آرمان‌ها محافظت کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.