فال شما از پانزدهم تا اول مرداد

فال شما  از پانزدهم تا اول مرداد

فروردین


    بعضی از افکار، ذهن شما را خسته کرده. کمی به استراحت نیاز دارید. مشکلات کاری برای همه وجود دارد. ممکن است اختلاف نظرهای کاری برای‌تان پیش آید. به نظر دیگران هم احترام بگذارید تا با این کار محبوبیت خود را حفظ کنید. می‌دانید به دنبال چه چیزهایی هستید ولی راهی برای رسیدن به آنها پیدا نمی‌کنید. باید تلاش‌تان را بیشتر کنید و از اطرافیان‌تان کمک بگیرید. به زودی در موقعیتی قرار می‌گیرید که مجبور به تحمل فشارها و سختی‌هایی هستید، اما ناامید نشوید و زود از کوره در نروید که این زمان زودگذر خواهد بود. فکر کردن به سرانجام خوش این سختی‌ها می‌تواند برای شما انگیزه‌ای باشد تا بتوانید آنها را به راحتی تحمل کنید. در این مدت کوتاه او را نمی‌بینید ولی با فکر کردن به او و با خاطرات گذشته، می‌توانید این دوران را با موفقیت پشت‌سر بگذارید.
    
    
    اردیبهشت


     مدتی است در خانه مشاجراتی دارید و این برای شما بسیار سنگین است. دست به کارهای مختلفی زده‌اید تا حواس‌تان را از این مشاجرات پرت کنید ولی نمی‌توانید به جنگ واقعیت بروید، پس سعی کنید تا با حفظ آرامش و متانت همیشگی، با صحبت کردن کدورت‌ها را برطرف کنید انسان با توکل به خدا و کوشش به هر جایی که بخواهد دست پیدا می‌کند و می‌رسد پس بر روی عقاید‌تان پابرجا بمانید. کسی از شما کمکی می‌خواهد ولی خاطرات تلخی که از گذشته او دارید مانع کمک کردن به او می‌شود. کینه را کنار بگذارید و گذشته‌ها را فراموش کنید و دست یاری او را بفشارید. توقع دارید که در مورد یک مسئله خاص مورد حمایت فردی قرار گیرید اما باید شرایط را در نظر بگیرید و فقط منتظر حمایت او نباشید، شاید او این‌بار نتواند از شما حمایت کافی کند پس نباید از دست او دلگیر شوید.
    
    
    خرداد


    در انجام کاری مرتکب اشتباه شده‌اید. اشتباهات برای هر کس پیش می‌آید. شما با پشت کاری که دارید می‌توانید به سرعت آن را جبران کنید. فکری در ذهن دارید ولی از بیان آن نگرانید. می‌توانید با کسی که دوستش دارید آن را مطرح کنید. مطمئنا شما را کمک خواهد کرد. شما می‌توانید با تغییرموقعیت‌ها تغییرات زیبایی در زندگی خود ایجاد کرده و آن را از یکنواختی خارج کنید. به زودی مشکلاتی که با آنها درگیر بودید و بسیاری از اوقات شما را تلف می‌کرد، رنگ می‌بازند و برطرف می‌شوند. حل این مشکلات با موفقیتی که به همراه دارد می‌تواند تجربه بسیار خوبی برای شما باشد. عشق می‌تواند برای شما موفقیت به همراه داشته باشد پس کمی قلب خود را آزاد بگذارید و به ندای آن گوش دهید. بیش از این کسی که چشم امید به شما دوخته را در انتظار نگذارید.
    
    
    
    تیر


    راز دل خودتان را برای هر کسی نگویید چون شاید بعدها علیه خودتان به کار گرفته شود. از طرف کسی حرف‌های عجیبی به شما زده می‌شود. در این حرف‌ها، قصد این است که نظر شما راجع به فرد یا چیز خاصی عوض شود، اما نباید به این حرف‌ها گوش کنید. فقط با گوش دادن به این حرف‌ها دوست و دشمن خود را بشناسید. این اواخر اتفاقی برای‌تان افتاده که عصبانیت شما را از عده‌ای فراهم کرده. زیاد به آن فکر نکنید که این عصبانیت در صورت ادامه پیدا کردن می‌تواند زندگی شخصی شما را تحت‌الشعاع قرار دهد. اکنون زمان آن رسیده که از هوش و خلاقیت همیشگی‌تان استفاده کنید و به کارهای‌تان سر و سامان دهید و عقب‌‌افتادگی‌های کاری را جبران کنید. کمی هم باید به عواطف خود توجه کنید. شاید فرصت به دست آمده دیگر قابل دسترسی نباشد بنابراین از آن استفاده کنید. در مورد او بیشتر فکر کنید. شاید مورد مناسبی باشد.
    
    
    مرداد


     رفتار خوب و محبت‌آمیز با دیگران باعث بازتاب‌های مثبت از طرف آنان خواهد بود. مدتی است که با این نوع رفتار چنین بازتاب‌هایی را احساس می‌کنی. سعی کن این رفتار را به نوعی در شخصیت خودت تثبیت کنی. برای انجام کاری جدید افکارت مشغول است و این که در این کار باید با عده‌ای همکاری کنی شاید برایت خوش‌آیند نباشد ولی دقت کن، چون بعضی از کارها باید به صورت دسته‌جمعی و تیمی انجام شود تا به سرانجام برسد، پس از همکاری با دیگران خوشحال باش و توانایی‌های خود را در کنار آنان محک بزن و از تجربیات آنان نیز استفاده کن. در جمعی که هستی ایده‌ای را مطرح می‌کنی که این ایده از طرف دیگران مقبول واقع می‌شود. این امر می‌تواند شروعی دوباره و موفقیت‌آمیز برای حرکت در راهی دشوار باشد.به احساسات خود توجه کنید که زیبایی‌های زندگی منتظر توست.
    
    
    شهریور


     انجام بعضی از کارها در شما به صورت عادت در آمده. اگر کمی دقت کنید، می‌بینید که این کارها هیچ سود و منفعتی برای شما ندارد و حتی وقت شما را هم بیهوده می‌گیرد پس سعی کنید کارهایی را که انجام آن برای شما لازم و ضروری است ، در اولویت قرار دهید مدتی است که روابط شما با یکی از دوستان قدیمی کمی ناامید‌کننده شده است، شاید این به خاطر روابط جدیدی باشد که پیش آمده و باعث فراموشی و کم شدن روابط گذشته شده... در هر حال دوستان گذشته خود را نیز نباید فراموش کنید.. به زودی خبری به شما خواهد رسید اما توجه داشته باشید که شنیدن این خبر ممکن است کمی برنامه‌ریزی‌های‌تان را با تغییر مواجه کند. نسبت به کسی که دوستش دارید، بدبینی را کنار بگذارید و قبل از هر اقدامی با او صحبت کنید. او انتظار شما را می‌کشد پس عجله کنید.
    
    
    
    مهر


    اگر کمی به اطراف نگاه کنید، می‌‌بینید که مشغولیاتی وجود دارد که بتواند ذهن شما را از خاطرات تلخ گذشته دور کند. در فکر تغییرات مکانی هستید. این تغییرات باید با فکر و بسیار با احتیاط انجام شود. شما برای اطمینان بیشتر باید با عده‌ای مشورت کنید.دست به یک فعالیت گروهی می زنید، باید بدانید که این فعالیت گروهی روحیه شما را به شدت تحت تاثیرات مثبت قرار خواهد داد. گاهی مواقع بیان این که اشتباهی کرده‌اید برای‌تان سخت است. این مسئله شاید برای هرکسی سخت باشد ولی مطمئن باشید که بیان اشتباهات، اولین گام خواهد بود برای رفع و جبران آنها. همدم زندگی‌تان نه تنها از شنیدن این مسئله از جانب شما ناراحت نمی‌شود بلکه شما را در برطرف کردن آن یاری خواهد کرد.
    
    
    آبان


     احساس خستگی که این روزها در شما وجود دارد مانع انجام برخی از کارهای مهم خواهد بود بنابراین سعی داشته باشید که این احساس را هر چه زودتر از خود دور کنید. از دست کسی ناراحت هستید. او قرار بود برای شما کاری انجام دهد ولی شما را در انتظار گذاشته. از دست او ناراحت نباشید چون او منتظر گرفتن یک جواب قطعی است، به زودی از سوی او خبرهایی به شما می‌رسد. شاید این خبرها زیاد برای شما خوش‌آیند و دلگرم‌کننده نباشد ولی راه‌هایی را برای شما باز خواهد کرد که گذشتن از این راه‌ها شما را به نتیجه دلخواه خواهد رساند. به کارهایی که انجام داده‌اید فکر کنید کسی از شما جوابی می‌خواست که ناخواسته و نادانسته جواب نادرستی به او داده‌اید. فورا با او تماس بگیرید و پاسخ‌تان را تصحیح فرمایید.
    
    
    آذر


     حرفی به کسی زده‌اید که او این حرف را به عنوان توهین برداشت کرده، باید نظر او را تغییر دهید و سوءتفاهمات ایجاد شده را رفع کنید. دست به کاری جدید می‌زنید که این کار برای شما موفقیت‌هایی را به همراه دارد. با دیدن این موفقیت‌ها مغرور نشوید و تلاش‌تان را روزافزون کنید. برای اداره کردن امور بسیار شتابزده تصمیم‌گیری می‌کنید. این مسئله می‌تواند رسیدن شما به اهداف‌تان را به تاخیر بیندازد و گاهی مشکلاتی ایجاد کند که جبرانش بسیار سخت باشد. این خصوصیت را در وجود خودتان از بین ببرید. قصد انجام مسافرتی را دارید که غیرضروری است. آن را به تعویق بیندازید و به کارهای ضروری‌تر خود برسید. تا زمان از دست نرفته، حرف‌های خود را به او بگویید، چون فردا دیر است.
    
    
    دی


     پا در مسیری گذاشته‌اید که رقیبان بسیاری دارید. سعی بر این دارید که آنها را نادیده بگیرید، ولی مطمئن باشید آنها شما را نادیده نمی‌گیرند و هرطور شده در صدد ضربه زدن به شما هستند. پس با درایت عمل کنید و از هیچ چیز هراس نداشته باشید. لجاجت و پافشاری شما در بعضی از امور دردسرهایی ایجاد می‌کند. هیچ ضرورتی برای انجام کارهای غیرضروری وجود ندارد بنابراین با پافشاری بر روی آنها فرصت انجام کارهای واجب‌تر را از خود نگیرید. به زودی اقدام به فراهم کردن مقدمات امری می‌کنید و تمام تلاش‌‌تان این خواهد بود که این امر به خوبی و خوشی به پایان برسد. به پیشنهادات واهی و بیهوده دل‌تان را خوش نکنید و کاری را که دارید با پشت کار بیشتر انجام بدهید.
    
    
    بهمن


     مدتی است به دنبال بازگرداندن حقی هستید که از شما سلب شده. با کسی قرار ملاقاتی دارید. پس از ملاقات با او نگرش‌تان نسبت به کاری که قصد انجام آن را به تنهایی داشتید عوض می‌شود. احساسات نگران‌کننده، بعضی مواقع به شما هجوم می‌آورند، می‌خواهید از دست آنها رها شوید ولی آنها شما را رها نمی‌کنند. کمی صبر کنید، با دقت به اطراف‌تان نگاه کنید. منشا این احساسات نگران‌کننده را پیدا کنید و آنها را از بین ببرید. عواطف دیگران را هم مدنظر قرار دهید، شاید با این ابراز عواطف نسبت به شما، خواستار گفتن چیزی هستند! او را روی هوا نگذارید، یا نظرش را به سوی خود جلب کنید یا از خود دورش کنید... چرا که به هیچ عنوان به سود هر دوی شما نیست.
    
    
    اسفند


    در مورد چیزی که نمی‌دانید، قضاوت نکنید و با این کار محیط خانوادگی خود را آرام نگه‌ دارید. وقت آن رسیده که به یک سفر چند روزه بروید. پس از زحمات زیادی که کشیدید و موفقیتی که به دست آوردید، چنین سفری لازم به نظر می‌رسد. شاید از دست یکی از دوستان‌تان کمی دلگیر باشید ولی باید به او حق بدهید. او همه تلاشش را کرد تا به نتیجه برسد و با این کار شما را خوشحال کند ولی متاسفانه نتوانست. همین الان با او تماس بگیرید و این موضوع را به او اطلاع دهید. کاری را آغاز کرده‌اید که در مراحل اتمام است، از انجام آن بسیار خسته شده‌اید ولی این خستگی و کسالت را از خود دور کنید تا این مراحل باقی مانده را هم به خوبی به پایان ببرید. پشت کار شما در محیط کار رضایت مدیران و مسئولان را برانگیخته...

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.