درگوشی های داغ ورزشی امروز

درگوشی های داغ ورزشی امروز

  • حبیب کاشانی بدون سروصدا در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظر پرسپولیس است. جهان فوتبال در این باره نوشت که مدیر عامل پرسپولیس سه شنبه شب مذاکراتی با محمد نصرتی داشته است. همچنین این روزنامه از توافق اولیه پرسپولیس با عادل کلاه کج و سید جلال حسینی خبر داد.

  • رئال مادرید همچنان به تلاش خود برای خرید کاکا ادامه می دهد. به گزارش شبکه چهار تلویزیون بریتانیا رئالی ها به میلان پیشنهاد داده اند که به عنوان قسمتی از ۸۰ میلیون یورو قیمت کاکا، خولیو باپتیستا و امرسون را بگیرند.

  • دیروز چندین روزنامه ورزشی کادر فنی پرسپولیس را معرفی کردند. افشین قطبی سرمربی، حمید استیلی مربی، سعید عزیزیان مربی دروازه بانها و فردی به نام مرزبان مربی بدنساز این تیم خواهد بود. روزنامه گل در این باره نوشت که تمرینات پرسپولیس تا دهم مردادماه زیر نظر استیلی و مرزبان انجام می شود و پس از پایان جام ملتها قطبی به تهران می آید و هدایت پرسپولیس را به دست می گیرد.

  • برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در لاهیجان همچنان با ابهامات زیادی روبرو است. فدراسیون کشتی پس از اینکه سه مرتبه این مسابقات را عقب انداخت اعلام کرد که یک کمیته را مسوول بررسی شرایط میزبانی لاهیجان کرده و شاید میزبانی به اردبیل منتقل شود. مازندرانی ها متقاضی میزبانی هستند. گفته می شود در نهایت میزبانی به تهران خواهد رسید!

  • برخی گزارش ها حاکیست که آرسن ونگر قطعا در آرسنال باقی خواهد ماند و در آینده هم به بارسا نخواهد رفت. مکس هیلد یکی از دوستان نزدیک ونگر و مدیر سابق استراسبورگ به هواداران آرسنال اطمینان داد که ونگر جایی نخواهد رفت.

  • روزنامه گل از به توافق نرسیدن لوکا بوناچیچ با سپاهانی ها خبر داد. گویا لوکا برای تمدید قرارداد خود مبلغی بسیار بالا تقاضا کرده که با موافقت سپاهانی ها روبرو نشده است. به همین دلیل لوکا تصمیم گرفته ابتدا پیشنهادهایی که از تیم های اماراتی را دارد بررسی کند و سپاهان را در اولویت بعدی خود قرار دهد.

  • در مورد خبر جعلی که به نقل از فیفا در مورد محرومیت فوتبال به خاطر انحلال پاس منتشر شده بود شایعات متفاوتی به گوش می رسد در حالیکه مسوولان الوند همدان مخالفان را عامل انتشار این خبر می دانند اما شنیده می شود شاید خود موافقان انحلال پاس برای اینکه جو را به سود خود تغییر دهند این خبر را منتشر کرده باشند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.