بریتانیا: ممنوعیت آمیزش جنسی با زنان مست

بریتانیا: ممنوعیت آمیزش جنسی با زنان مست

طی هفته های آینده، بریتانیا پیش نویس قانونی را مورد برسی قرار خواهد گرفت که به موجب آن آمیزش جنسی با زنی که در اثر نوشیدن الکل مست باشد، ممنوع می گردد.Go to fullsize image

ممنوعیت قانونی آمیزش جنسی با زنان، با هدف جلوگیری از تجاوز به زنان صورت می گیرد. در حال حاضر تنها در 5 درصد مردان به خاطر تجاوز به زنان مورد مجازات واقع می شوند. در اکثر موارد مردان برای توجیه رابطه اجباری و ناخواسته، عنوان می کنند که زن خود داوطلب این رابطه بوده است. در حالی که در بسیاری از موارد، مردان با سو ءاستفاده از مست بودن زنان، آنان را مورد تجاوز قرار می دهند.

پیش نویس قانونی که به زودی مورد بررسی قرار می گیرد، مقرر می دارد که چنانچه زنی در مورد رابطه ناخواسته ای شکایت نماید، با آزمایش خون و اندازه گیری میزان الکل، در مورد مجازات مرد تصمیم گیری می شود.

در همین رابطه، انجمنی در حمایت از مردان اعلام داشته است که با این قانون ممکن است زنان به هر بهانه ای علیه مرد شکایت کنند. از همین رو به مردان توصیه کرده است که قبل از داشتن رابطه جنسی با یک زن، موافقت او را طی اس-ام-اس در تلفن همراه خود ثبت کنند تا از مجازات در امان بمانند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.