گزارش کیهان ازسهمیه بندی بنزین از سطح شهر تهران- طنز

گزارش لحظه به لحظه کیهان ازسهمیه بندی بنزین از سطح شهر تهران !!!

هم اکنون ساعت 21 روز سه شنبه در کلیه جایگاههای عرضه سوخت ترافیک سنگینی حکم فرما میباشد ولی باین وجود مردم با نظم خاصی ، که حکایت از وحدت ملی مردم شریف ایران دارد در صفهای منظم منتظر هستند تا سوخت گیری خود را انجام دهند . هم اکنون در اطلاعیه ای از سوی وزارت نفت به مردم اطمینان داده شد که هیچ گونه نگرانی از بابت تامین سوخت نخواهیم داشت ، بلافاصله پس از این اطلاعیه مردم گروه گروه روانه خانه های خود شدند و نگرانی جای خود را به شادی داده است .

ساعت 22 در یکی از جایگاههای عرضه سوخت عده ای از منافقین کوردل با اتش زدن جایگاه سعی در تشویش اذهان عمومی را داشتند که با هشیاری مردم شریف و همیشه در صحنه این نقشه با شکست مواجه شد و بلافاصله مردم شریف ، بسیجی وار کنترل اوضاع را به دست گرفتند ، صحنه جالبی که مورد توجه مردم قرار گرفت این بود که با وجود اتش گرفتن جایگاه همچنان مردم شریف با ظروف خالی به سمت جایگاه (با نظم خاصی ) در حرکتند .

ساعت 23 در جایگاه عرضه سوخت نیایش به علت بی احتیاطی یکی از مسئولین جایگاه به هنگام روشن کردن سیگار خود جایگاه به اتش کشیده شد ولی به لطف خدا به کسی آسیبی جدی نرسید و فقط یک نفر از همشهریان محترم مرُِد .

ساعت 24 میباشد از کلیه شهرها خبر می رسد جایگاهها از بابت عرضه سوخت با هیچگونه مشکلی مواجه نشده اند و فقط در چند شهر ( حدودا 2000 شهر ) جایگاهها با مشکل حریق مواجه شده اند که این موضوع فردا در در قالب 12 فوریت در صحن غیر علنی مجلس تصویب و جهت تفحص به اتش نشانی ارسال خواهد شد ، گزارشها از بی احتیاطی رانندگان در هنگام سوخت گیری حکایت دارد البته در چند نقطه هم گزارش شده نقص فنی تعدادی از خودروهای پژو405 منجر به این حریق ها شده است که بلافاصله توسط مسئولین شرکت ایران خودرو تکذیب شد با این وجود نیروی انتظامی از مردم شهید پرور تقاضا کرده است با اتومبیل 405 وارد جایگاه نشوند .

ساعت 1 با مداد اساعت پس از شروع سهمیه بندی کلیه جایگاهها با نظم خاصی به عرضه سهمیه بندی شده بنزین مبادرت می کنند و مردم هم با شعار دولت خدمت گذار تشکر تشکر و مرگ بر منافقین و صدام به ارامی در جلوی جایگاهها تجمع کرده اند .

ساعت 2 بامداد می باشد متاسفانه در جایگاه نیاش بدلیل برخورد سر یکی از بسیجیان در هنگام انجام ماموریت با یک میله فلزی که باعث شکستگی سر این عزیزشد به دلیل نبود امبولانس متاسفانه به درجه رفیع شهادت نائل امد .

ساعت 3 بامداد اکثر جایگاهها به دلیل نبود متقاضی تعطیل شده است ویا اینکه در شرف تعطیلی است . تعدادی از سربازان یگان ویژه جهت برقراری نظم در خیابانها به راهنمایی مردم مشغول می باشند و در همین حین مردم شروع به پایکوبی و شادی نمودند در همین زمان یگان ویژه از وسائل آتش بازی جهت شادی بیشتر مردم استفاده شد .
منبع : https://sina20072007.blogfa.com/
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.