بازداشت فوتبالیست لیگ برتر به اتهام تعرض به دختر جوان

بازداشت فوتبالیست لیگ برتر به اتهام تعرض به دختر جوان

فوتبالیست یکی از تیم های لیگ برتر که متهم است به دختری تعرض کرده روز گذشته از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران بازداشت شد.Go to fullsize image

به گزارش خبرنگار ما، این فوتبالیست زمانی بازداشت شد که دختری جوان به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی وی مورد آزار قرار گرفته است.

دختر جوان در شکایت خود به پلیس گفت؛ من و «ش» نیم ساعت بود که با هم آشنا شده بودیم. من و خانواده ام در جنوب شهر زندگی می کنیم. زمانی که «ش» را دیدم چون فوتبالیست شناخته شده یی بود و چهره خوبی داشت از او خوشم آمد، پیش خودم گفتم اگر با او رابطه داشته باشم می توانم کاری کنم که عاشقم شود و با من ازدواج کند البته ابتدا برای حرف زدن جلو رفته بودم، وقتی به او پیشنهاد دادم که صحبت کنیم، خواستم که به مکان خلوتی برویم، چون در محل همه ما را می شناختند و من نمی خواستم اهالی بفهمند به همین خاطر «ش» پیشنهاد کرد به خانه مادربزرگش برویم، من هم قبول کردم، وقتی نزدیک خانه رسیدیم من گوشه یی منتظر ماندم و «ش» برای اینکه از حضور مادربزرگش در خانه مطمئن شود زنگ در را به صدا درآورد، اما ظاهراً کسی منزل بود، بعدش پیش من آمد و گفت که باید فکر دیگری بکنیم.

دختر جوان افزود؛ «ش» با دوستش تماس گرفت و قرار شد ما به خانه او برویم و در آنجا صحبت کنیم، من فکر نمی کردم برایم مشکلی پیش آید و تصورم این بود که «ش» هم از ترس آبرویش قصد دارد جایی را پیدا کند تا ما بتوانیم راحت صحبت کنیم.

دختر جوان ادامه داد؛ وقتی وارد خانه شدیم، «ش» شروع به صحبت کرد و ابتدا همه چیز عادی پیش رفت اما یکدفعه، به من حمله کرد و مرا به زمین انداخت. او پسر جوان و نیرومندی است و من نتوانستم به خاطر جثه ریزم در برابرش مقاومت کنم و وی مرا مورد آزار قرار داد.با اعلام شکایت این دختر ماموران پلیس فوتبالیست جوان را بازداشت کردند و مشخص شد «ش» که جوانی 20 ساله است از شهرت خود برای اغفال این دختر جوان استفاده کرده است. وی در بازجویی هایی که توسط پلیس انجام شد اتهام تعرض را پذیرفت و دادگاه کیفری استان تهران مستقیماً وارد عمل شد و تحقیقات از این فوتبالیست را آغاز کرد اما پسر جوان در دادگاه اعترافات خود را پس گرفت و گفت؛ من فقط با این دختر جوان کمی صحبت کردم اما چون من چهره شناخته شده یی هستم عده یی قصد دارند با وارد آوردن این اتهامات از من اخاذی کنند، من به این دختر تعرض نکردم و این اتهام را نمی پذیرم.

بنا بر این گزارش پس از دفاعیات این جوان 5 قاضی شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی ساعی، فوتبالیست جوان را به اتهام تجاوز به عنف بازداشت کردند و تحقیقات از وی ادامه دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.