ضرب و شتم خبرنگاران و عکاسان در پمپ بنزین های تهران

ضرب و شتم خبرنگاران و عکاسان در پمپ بنزین های تهران

نا آرامی های شب گذشته در پمپ بنزین های تهران که در پی اعلام ناگهانی سهمیه بندی بنزین و هجوم گسترده مردم به پمپ بنزین ها روی داد،‌ به صحنه ضرب وشتم بسیاری از خبرنگاران و عکاسان داخلی و خارجی توسط اغتشاش گران تبدیل شد.

 

 امیر خلوصی عکاس ایسنا و سید میثم حسینی عکاس سایت حیات از جمله افرادی بودند که روز گذشته مورد حمله معترضان خشمگین به سهمیه بندی بنزین در پایانه های توزیع بنزین قرار گرفتند.


همچنین آشوب گران شب گذشته در پمپ بنزین های تهران به گروه های خبری و تصویربرداری الجزیره و دبی نیزحمله کرده  و آنها را به باد کتک گرفته اند.

"ملحم ریا" خبرنگار الجزیره در پمپ بنزین منطقه"سردار جنگل" نیز مورد ضرب وشتم اغتشاش گران قرار گرفت و مردم معترض دوربین فیلمبرداری این شبکه را شکستند.


فیلمبردارشبکه دبی نیز به دلیل ضرب و شتم و پرتاپ سنگ  و پاشیدن اسپری گاز فلفل توسط اغتشاشگران از ناحیه سر و صورت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

 

 

اداره کل مطبوعات و رسانه های خارجی وزارت ارشاد  نیز امروز به رسانه های خارجی اعلام کرد که حق انتشار و ارسال فیلم هایی با صحنه های اغتشاش و آشوب و درگیری را ندارند .

این درحالی است که بسیاری از رسانه های خارجی از امکانات ارسال اینترنتی فیلم های خود برخوردارند؛ بامداد امروز اقدام به ارسال فیلم های خود کردند.

در همین حال نیروی انتظامی از قبل از ظهر امروز هر گونه تصویر برداری و فیلمبرداری از پمپ بنزین ها را ممنوع اعلام کرد . نیروهای انتظامی مستقر در پمپ بنزین ها امروز مانع ازتهیه عکس و فیلم توسط رسانه های مختلف شدند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.