روزنامه سان :نیروهای ایرانی برای کشتار سربازان انگلیسی وارد عراق می‌‏شوند

روزنامه سان :نیروهای ایرانی برای کشتار سربازان انگلیسی وارد عراق می‌‏شوند

منابع جاسوسی انگلیسی مدعی شدند که نیروهای ایرانی برای کشتار سربازان این کشور از مرز عراق عبور می‌‏کنند.
به گزارش «ایلنا»، یک مقام جاسوسی به روزنامه انگلیسی «سان» ـ چاپ لندن ـ گفت: «عبور نیروهای ایرانی از مرز عراق برای کشتار سربازان ما تحول هشداردهنده‌‏ای است و به معنای آن است که ما در جنگ تمام عیار با ایران هستیم اما هیچ‌‏کس به‌‏طور رسمی آن را اعلام نکرده است.»
وی افزود: «ما مدارک قاطعی از عبور نیروهای سپاه پاسداران از مرز عراق برای حمله به سربازانمان داریم، اما مقابله به مثل برای ما بسیار دشوار است و همه آنچه می‌‏توانیم انجام دهیم، دفاع از خودمان است.»
به نوشته این روزنامه، سربازان انگلیسی رد بالگردهای ایرانی را هنگام ورود به صحراهای متروک ردیابی کرده‌‏اند. تاکنون واحدهای سری سپاه پاسداران فعالیت خود را به آموزش و تسلیح شورشیان شیعه در عراق محدود کرده‌‏اند. در حمله به استان «میسان» حداقل دو سرباز انگلیسی توسط بمب کشته شده‌‏اند. مرگ 44 سرباز دیگر نیز به راکت‌‏ها, خمپاره‌‏ها و بمب‌‏های پیشرفته‌‏ای مربوط می‌‏شود که ساخت ایران هستند.
طبق اظهارات سخنگوی وزارت دفاع انگلیس، مدارکی وجود دارد مبنی بر اینکه تجهیزات انفجاری مورد استفاده علیه نیروهای نظامی انگلیس در جنوب عراق ساخت ایران هستند. وی تصریح کرد: «هر نوع ارتباط ایران با مبارزان عراقی چه از طریق تامین تسلیحات, آموزش یا حمایت مالی از آنها غیر قابل قبول است.»

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.