ایران: باغ منچستر متعلق به ماست

ایران: باغ منچستر متعلق به ماست ، اسناد و مدارک قطعی آن موجود است

مراکز متعلق به ایران، درلندن، بویژه باغ منچستر که محل سرکنسولگری سابق ایران درآن شهر بوده، بطور قانونی خریداری شده و اسناد و مدارک قطعی آن موجود است .

مراکز متعلق به ایران، درلندن، بویژه باغ منچستر که محل سرکنسولگری سابق ایران درآن شهر بوده، بطور قانونی خریداری شده و اسناد و مدارک قطعی آن موجود است .

وزارت خارجه در واکنش به تهدید سفیرانگلیس در تهران، مبنی بر اینکه اگر ایران بر روی باغ قلهک دست بگذارد، انگلیس نیز بر روی باغ منچسترکه متعلق به ایران است، دست خواهدگذاشت تصریح کرد: موضوع باغ قلهک و املا ک قانونی جمهوری اسلا می ایران در انگلیس دو موضوع جدا از هم است .

سید محمد علی حسینی همچنین در باره زخمی شدن عبدالمالک ریگی ، شرورجنوب شرق کشور نیزگفت : مقامات محلی کشورمان و پاکستان این خبر را تاییدکرده اند.

حسینی با اشاره به سفر فرستاده ویژه وزیرامورخارجه فرانسه به تهران و دیدار وی با وزیر امور خارجه کشورمان گفت :این سفر در چارچوب مذاکرات وگفتگوهای دوره ای و رایزنیهای سیاسی بین دوکشور درباره مسایل منطقه ای و بویژه مسایل لبنان صورت گرفت که نشان دهنده وجود ظرفیت مناسب برای مشورتهای ایران وفرانسه برای کمک به حل بحرانهای منطقه ای است .

وی تاکید کرد : استمرار اینگونه مذاکرات می تواند زمینه مساعدی برای ایجاد ثبات منطقه ای و پرهیز از تشدید بحرانهای کنونی فراهم کند.

سخنگوی وزارت امورخارجه همچنین با محکوم کردن  بمباران  هیلمند در افغانستان توسط نیروهای ناتو که منجر کشته وزخمی شدن حدود 100 نفر از انسانهای مظلوم بویژه کودکان در افغانستان شد گفت :جای تاسف است که پس از پنج سال از اشغال این کشور ، هنوز شاهد به خاک وخون کشیده شدن مردم بیگناه افغانستان در حملا ت کور نیروهای غربی درآن کشور هستیم .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.