احمدی نژاد:رزیم صهیونیستی در حال غرق شدن است

احمدی نژاد: با صدای بلند اعلام می کنم ، رزیم صهیونیستی در حال غرق شدن است

احمدی نژاد خطاب به خیانت کاران به ملت فلسطین گفت : شما خیال می کنید می توانید ملت فلسطین را به سران استکبار بفروشید ، اما آنها خودشان شرایط ناپایداری دارند و البته شما نخواهید توانست حیثیت ملت خود را بر باد دهید.

رئیس جمهور گفت: اگرچه چشم ها و گوش های شما بسته است، اما همه دنیا می بینند که در حال غرق شدن هستید؛ زیرا عدالت و پرچمدار عدالت در راه است.
 
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری انتخاب، محمود احمدی نژاد در همایش قوه قضاییه با بیان این مطلب افزود: فلسطین آیینه و صحنه ای است که همه خصومت های دنیای مادی و قدرت های مادی گرا در آنجا متجلی است و همه زشتی های وجودی آنها در آنجا جاری است.

احمدی نژاد تصریح کرد: در فلسطین نه فقط آشکارا پرچم مقابله با دین مداری افراد و حقیقت وجودی شان به نمایش در می آید بلکه دروغگویانی که چهره شان را با ادعای دینداری پوشانده اند در آنجا آزمایش می شوند.

رئیس جمهور با بیان اینکه کرامت جامعه بشری، اکنون پایمال هوا و هوس های انسان های خودخواه است، گفت : مدعیان دموکراسی و مردم سالاری و برپاکنندگان نظامات سیاسی در دنیا، اکنون همه توان خود را به کار گرفته اند تا نوکرانشان را از صندوق های آرای مردم فلسطین بیرون بیاورند و همه سرانگشتان شیطانی خود را به کار گرفته اند.

احمدی نژاد افزود: مدعیان دمکراسی وقتی دیدند، ملت فلسطین حکومت دلخواهش را انتخاب کرد که یک حکومت خودمختار مظلوم است، درمقابل دولت منتخب فلسطین صف آرایی کردند و امروز هم نوکرانشان را مجبور کرده اند به دولت فلسطین حمله کند که این افدام ،نهایت دوری از کرامت انسانی است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به اینکه اکنون دوای درد جامعه بشری بازگشت به عدالت و کرامت انسانی است، گفت : سردمداران این جریان باید توجه کنند دوران زورگویی و تحمیل به ملت ها پایان رسیده است.

احمدی نژاد با بیان اینکه کسانی که از مسیر خدا منحرف می شوند، چشم و گوششان کور شده است و خیال می کنند با زور ، دروغ و اجحاف می توانند بر جامعه بشری مسلط شوند ، گفت : آنان تصور نکنند ، اگر شخصیت های فلسطینی را سرکوب کنند ، مسئله فلسطین حل می شود، زیرا امروز مسئله فلسطین متعلق به همه جامعه بشری است و تا حقوق ملت فلسطین را به رسمیت نشناسند این موضوع ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به صحبت های اخیر خود درباره آغاز شمارش معکوس سرنگونی رژیم صهیونیستی گفت : پس از صحبت های من، سردمداران رژیم صهیونیستی معترض شدند و بیانیه صادر کردند، اما امروز می خواهم با صدای بلند اعلام کنم اگرچه چشم ها و گوش های شما بسته است، اما همه دنیا می بینند که در حال غرق شدن هستید؛ زیرا عدالت و پرچمدار عدالت در راه است.

رئیس جمهور تاکید کرد: هر کس با رودخانه خروشان برپایی عدالت همراهی کند، پایدار خواهد بود و هرکس از این رودخانه دور شود، نابود است.

احمدی نژاد خطاب به خیانت کاران به ملت فلسطین گفت : شما خیال می کنید می توانید ملت فلسطین را به سران استکبار بفروشید ، اما آنها خودشان شرایط ناپایداری دارند و البته شما نخواهید توانست حیثیت ملت خود را بر باد دهید.

وی با اشاره به اینکه هنگام جمع آوری عده ای بی آبروی وحشی از سراسر جهان برای تسلط بر مردم فلسطین گذشته است ،گفت : ملت فلسطین اجازه نخواهند داد خائنان بر کرسی عدالت تکیه کنند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.