جزییات ثبت‌نام سیم‌کارت‌ دولتی

جزییات ثبت‌نام سیم‌کارت‌ دولتی

متقاضیان دور جدید ثبت‌نام سیم‌کارت دولتی در 23 تیرماه، در مرحله‌ی اول با پرداخت یک هزار تومان با دریافت قبض مربوطه ثبت‌نام خود را رزرو می‌کنند و پس از آن با مراجعه به بانک، باقی‌مانده‌ی وجه ثبت‌نام را که در سیم‌کارت‌های دایمی ‌287 هزار تومان و در سیم‌کارت‌های اعتباری 33 هزار تومان است را می‌پردازند.

عباسعلی ابوالفضلی - سرپرست روابط عمومی ‌شرکت ارتباطات سیار- در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب با اشاره به این که ثبت‌نام سیم‌کارت تلفن همراه دولتی اعم از دایمی‌ و اعتباری از 23 تیرماه جاری آغاز می‌شود، اظهار کرد: در دوره‌ی جدید ثبت‌نام سیم کارت تلفن همراه دولتی صرفا از طریق دفاتر خدمات ارتباطی صورت می‌گیرد،‌ به این معنی که متقاضی با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی درخواست دریافت قبض هزار تومانی برای یکی از سیم‌کارت‌های دایمی ‌یا اعتباری می‌کند.

او خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که پس از تاریخ ثبت‌نام متقاضی، پس از یک ماه سیم‌کارت تحویل داده شود.

وی درباره‌ی مهلت ثبت‌نام گفت: ثبت‌نام این دوره باز است و محدودیت زمانی ندارند و از این رو تمامی‌ متقاضیان سراسر کشور می‌توانند در هر لحظه نسبت به ثبت‌نام سیم‌کارت دولتی اقدام کنند.

شرکت ارتباطات سیار پیش از این اعلام کرده بود: نظر به استقبال گسترده‌ی متقاضیان سیم‌کارت‌های اعتباری این شرکت،‌ زمان واگذاری این سیم‌کارت‌ها از 10 روز به یک ماه پس از ثبت‌نام اینترنتی افزایش یافته است.

ثبت‌نام سیم‌کارت‌های شرکت ارتباطات سیار اکنون فقط به صورت اینترنتی و از طریق پرتال این شرکت به نشانی MCI.IR امکان پذیر است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.