مرد ایرانی در امارات مردی را بخاطر رابطه با زن او کشت

مرد ایرانی در امارات مردی را بخاطر رابطه با زن او کشت

مرد ایرانى که به خاطر رابطه پنهانى با یک زن، شوهر ثروتمند او را در امارات به قتل رسانده و جنازه اش را آتش زده، در شارجه محاکمه شد.


کامران ۲۴ ساله چند سال پیش براى یافتن کار، غیرقانونى پا به خاک امارات گذاشت و در یک نمایشگاه خودرو در شارجه شروع به کار کرد. او رفته رفته به صاحب نمایشگاه که هموطنش بود نزدیک تر شد و این آغاز رفت و آمدهاى کامران به خانه صاحب کارش بود. در آن میان شاگرد نمایشگاه اسیر وسوسه هاى شیطانى شد و به فریبا- زن صاحب کارش- دل باخت و به این ترتیب نخستین جرقه سر به نیست کردن شوهر فریبا را در ذهن کامران زد و او نقشه شومى کشید.

فریبا در یک شب سرد زمستانى براى آوردن دو فرزندش به خانه، به دوبى رفت و کامران همه چیز را براى جنایت آماده دید. او با ورود به خانه صاحب کارش در فرصتى نمایشگاه دار ثروتمند را با طناب خفه کرد و جنازه اش را در صندوق عقب خودروى او گذاشت تا آن را در جاى مناسبى در «عجمان» دفن کند.

اما در بین راه، جنازه را با بنزین آتش زد و گریخت. با پیدا شدن جنازه سوخته، پلیس شارجه ردیابى عامل جنایت را در دستور کار خود قرار داد. تا این که همسر قربانى بر اثر عذاب وجدان، راز قتل او را بر ملا کرد. کامران دستگیر و به اتهام جنایت و همچنین ورود غیرقانونى به امارات روانه زندان شد. در همین حال فریبا به جرم رابطه شیطانى با این مرد و همچنین پنهان کردن آثار جرم، پاى میز محاکمه رفت و به ۱۸ ماه زندان محکوم شد. به گزارش ایسکانیوز گفته مى شود هنوز حکم متهم ردیف نخست پرونده صادر نشده است. فریبا نیز براساس قوانین امارات متحده عربى پس از گذراندن دوره محکومیتش در زندان، ازاین کشور اخراج و به ایران بازگردانده خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.