توطئه خانوادگی برای قتل پدر بداخلاق

توطئه خانوادگی برای قتل پدر بداخلاق

پدر بدخلق به دست همسر و فرزندانش به قتل رسید؛ در جریان تحقیقات پلیسی دو دختر، یک پسر و همسر مقتول روز گذشته دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، ساعت 7:20 دوم خرداد ماه سال جاری، ماموران آتش‌نشانی اعلام کردند که جسد مردی حدود 50 سال که دست و پایش بسته و یک مانتو و شلوار دور سرش پیچیده شده را درکانال نظرآباد در شهر ری پیدا کرده‌اند.

در حالی که با حضور ماموران کلانتری 173 «امین‌آباد» و بازپرس کشیک قتل تهران در محل، بررسی‌ها در این خصوص آغاز شده بود، زنی به نام «فاطمه» با مراجعه به کلانتری اظهار کرد که شوهرش به نام «علی» 52 ساله از شب که از خانه خارج شده دیگر بازنگشته است.

او ادامه داد:‌ شوهرش خریدار ضایعات است و برای جمع‌آوری ضایعات از خانه خارج شده بود.

با اظهارات این شخص، با توجه به نزدیکی سن مفقودی و جسد کشف شده، زن 46 ساله برای شناسایی جسد به پزشکی قانونی رفت و اعلام کرد که جسد متعلق به شوهرش است.

«فاطمه» که در اظهاراتش دچار ضد و نقیض گویی شده بود، پس از انتقال به پلیس آگاهی از قتل شوهرش پرده برداشت.

او به ماموران گفت:‌ «صفرعلی» بدرفتاری می‌کرد، از چند روز قبل تصمیم به قتل او گرفتیم و شب حادثه من و دختر 19 ساله‌ام در غذایش قرص دیازپام ریخته و وقتی که بیهوش شد، او را به حیاط منتقل کردیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران این زن ادامه داد: سپس پسرم 17 ساله‌ام «بهروز» با پتک ضرباتی به سر وی زد و دختر دیگرم «سهیلا» نیز رگ دستش را زد و در نهایت من و «ثریا» خفه‌اش کردیم.

با اعترافات این زن، فرزندانش نیز دوم خردادماه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند و با تأیید اظهارات مادرشان، انگیزه خود را از این جنایت را بد رفتاری‌های پدرشان عنوان کردند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.