درگوشی های داغ ورزشی ۲۴ ژوئن

درگوشی های داغ ورزشی 24 ژوئن

  • به نوشته روزنامه گل فرمان کریمی مدیرعامل باشگاه شیرین فراز کرمانشاه مذاکراتی با والری نپوم نیاچی انجام داده و قصد دارد این مربی روس را به استخدام در بیاورد. نپوم نیاچی مربی تیم ملی کامرون در جام جهانی ۱۹۹۰ بود و در حال حاضر مربی باشگاه پاختاکور ازبکستان است. چند روز پیش اصفر شرفی به سمت مدیر فنی تیم شیرین فراز منصوب شد.

  • روزنامه خبر ورزشی از مذاکرات علی پروین با چند بازیکن جدید خبر داد. احمد کاظم(مدافع عراقی پاس)، کوئیکه (مهاجم کامرونی استقلال) و محمد همرنگ (هافبک ذوب آهن) مدنظر پروین هستند. همچنین یک بازیکن کامرونی به نام آدیاوابا نیز در لیست خرید استیل آذین قرارگرفته است. پروین مدعی است به زودی دو بازیکن ملی پوش را هم به خدمت می گیرد.

  • به گزارش روزنامه گل باشگاه فولاد نسبت به یکی از بازیکنان ذوب آهن معترض است. فولاد مدعی است این بازیکن متولد ۱۳۶۴ است ولی با شناسنامه پسرعمویش که متولد ۱۳۶۹ است در بازیهای لیگ شرکت کرده است. فولادی ها می گویند اگر آنها پی گیر شکایت خود شوند ذوب آهن باید جای فولاد به دسته پایین تر برود.

  • پس از کش و قوس فراوان دیوید سوازو، مهاجم هندوراسی باشگاه کالیاری، با قراردادی 10 میلیون یورویی به اینتر پیوست. کوریره دلا اسپورت در این باره نوشت آث میلان که مشتری سوازو بود، بعد از پیوستن این بازیکن به اینتر، به دنبال خریدن دیوید ویا مهاجم والنسیا است. میلان حاضر است برای خرید این بازیکن ۱۶ میلیون یورو به به والنسیا بپردازد و علاوه بر آن ریکاردو الیویرا را نیز در اختیار این تیم قرار دهد.

  • گفته می شود مسابقات کیک بوکسینگی که چندی پیش در گرجستان برگزار شد و ایران توانست مدالهای طلای زیادی در آن کسب کند از سطح پایینی برخوردار بوده و مسابقات جهانی معتبر این رشته مهر ماه در بلگراد برگزار می شود. در مسابقات گرجستان خود نوحی، رئیس فدراسیون، در مسابقات شرکت کرد وطلا گرفت. همچنین گفته می شود اقوام نزدیک رئیس فدراسیون هم در زمره شرکت کنندگان در بخش بانوان بودند.

  • گفته می شود پس از استخدام زوران جورجویچ به عنوان سرمربی ذوب آهن در هیات مدیره این باشگاه اختلاف نظرهایی بوجود آمده است. گویا جورجویچ در دوبی تنها مربی مدرسه فوتبال بوده و عبدالعلی چنگیز، بازیکن قدیمی ایران و عضو هیات مدیره ذوب آهن، از این مساله باخبر بوده ولی به اطلاع دیگر اعضای هیات مدیره نرسانده و همین مورد باعث بوجود آمدن اختلاف نظرهایی شده است.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.