کشتی تفریحی آمریکایی در کیش و بی آبرویی زن ندیده های وطنی

کشتی تفریحی آمریکایی در کیش و بی آبرویی زن ندیده های وطنی

چندی پیش گروهی ازشهروندان آمریکایی بایک کشتی توریستی وارد کیش شده و ازمناطق مختلف این جزیره دیدن کردند.

به گزارش البرزیک شهروند اهل کیش باارسال نامه ای به البرز ضمن بیان این مطلب نوشت : مسافرین این کشتی را برخی شهروندان تحصیلکرده آمریکاتشکیل میدادند که علاوه برحضور چندساعته درکیش به برخی ازشهرهای ساحلی  ایران نیزسرزدند.

وی مینویسد : زنان حاضردر این کشتی با حضوری عریان برروی عرشه موجب شدند تا برخی مسافرین داخلی حاضردرکیش به سمت محل لنگرگاه این کشتی هجوم آورده و وضعیت نامناسبی را درمقابل چشمان شهروندان آمریکایی به نمایش بگذارند.

متاسفانه برخی ازهموطنانمان با دوربین های دستی و تلفن های همراه خود اقدام به تصویربرداری از زنانی میکردند که با تن عریان روی کشتی حاضر به تکان دادن دست و گذاشتن کف دست روی لبهایشان و نشان دادن آن بسمت ایشان مثلا ابرازمحبت میکردند!.این رفتار ایرانیان که صرفا روی زنان این کشتی زوم شده بود موجب تعجب دیگرمسافران میشد .

عدم حضورمسوولین دولتی در حاشیه حضوراین مسافران  درزمان کوتاه حضورشان درکیش موجب ناراحتی اهالی بومی منطقه ازرفتارمسافران دیگرشهرها نسبت به این سفروسفرهای مشابه شده و میوشد.

آنان انتظاردارند مردم شهرهای دیگر با نشان دادن ظرفیت بیشتری ازخود به اعتقادات وباورهای اهالی بومی کیش احترام گذاشته و صحنه ساز مناسبی ازرفتار اجتماعی ایرانیان درقبال چنین سفرهایی باشند .

گفتنی است : برخی ازاین مسافران به محض پیاده شدن ازکشتی به سمت اداره پست رفته وازآنجا برای بستگان خود کارت پستال ایرانی ارسال کردند.

تصاویر ارسالی این شهروند از حضورچندساعته مسافرین مذکوردرکیش :

نمایی ازحضورکشتی آمریکایی درسواحل کیش

برخی مسافران درحال عکس گرفتن ازآنها

مسافرین کشتی روی عرشه

زنان عریان روی عرشه

استقبال موزیکال ازمسافران

مسافران درحال پیاده شدن ازکشتی

مسافران آمریکایی درحال خواندن نقشه کیش

مسافران درکیش

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.