درگوشی های داغ ورزشی ۲۳ ژوئن

درگوشی های داغ ورزشی 23 ژوئن

  • گفته می شود مجتبی جباری که در حال حاضر در هلند مشغول درمان است، به یکی از تیمهای فاینورد یا آیندههون در این کشور خواهد پیوست. مدیر برنامه های این بازیکن به خبرگزاری فارس گفته است برگشتن جباری به استقلال تقریبا منتفی است و او به احتمال 90 درصد به یکی از این دو تیم می پیوندد.

  • به نوشته روزنامه خبر ورزشی، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران، در روز یکشنبه 3 تیر در سالگرد پیروزی اش در انتخابات دستور می دهد امتیاز باشگاه پاس که به باشگاه الوند همدان واگذار شده، بازگردانده شود.همچنین این روزنامه نوشت در این روز یک اتفاق دیگر هم می افتد و علی فتح الله زاده رسما مدیرعامل استقلال می شود.

  • گفته می شود در مذاکرات حبیب کاشانی و حمید استیلی با افشین قطبی،مربی ایرانی تیم ملی کره جنوبی، در دوبی، استیلی خود را رئیس سازمان فوتبال پرسپولیس معرفی کرده است. گویا استیلی قصد ندارد در ابتدای کار به عنوان سرمربی جلو بیاید و فشار زیادی را متحمل شود، بلکه قصد دارد پس از اینکه شرایط عادی شد تیم را در دست بگیرد.

  • در حالی که شورای کمیته ملی المپیک آسیا رشته پرورش اندام را از بازیهای آسیایی حذف کرده، پورعلی فرد، رئیس فدراسیون پرورش اندام ایران، از احتمال بازگشت این رشته به بازیهای آسیایی خبر داده است. تیم ایران به امید کسب حداقل ۲ طلا در بازیهای دوحه شرکت کرد، اما یک برنز هم نگرفت.

  • به نوشته روزنامه ایتالیایی کوریره دلا اسپورت پاول ندود، هافبک یوونتوس، دیگر قصد ندارد به فوتبال ادامه دهد. سران یووه در تلاش اند که این هافبک اهل جمهوری چک را متقاعد کنند تا یک فصل دیگر برای یوونتوس بازی کند، اما او چنین قصدی ندارد.

  • به نوشته روزنامه خبر ورزشی حسین کاظمی، هافبک استقلال، فصل آینده در سپاهان توپ خواهد زد. همچنین وینکو بگوویچ، مربی الوند همدان، بازیکنان زیر را برای تیمش در نظر دارد: آقایی، کیانوش رحمتی، کاسپاروف، ترائوره، بداوی، کاملی، منتظری، انصافی. قرار است بقیه نفرات را هم پورحیدری و اولیایی انتخاب کنند.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.