با یاهومسنجر سیم‌کارت‌های قطع‌شده را وصل کنید

با استفاده یاهومسنجر سیم‌کارت‌های قطع‌شده وصل می‌شوند

با طراحی سیستم جدید در دفاتر خدمات ارتباطی، سیم‌کارت مشترکان تلفن همراهی که به دلیل پرداخت دیرهنگام مبالغ قبوض قطع می‌شود، در کمتر از دو ساعت وصل خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران به نقل از ایسنا ، زهیر طیب - مدیر یکی از دفاتر خدمات ارتباطی - با بیان این مطلب و با اشاره به قطعی‌هایی که در رابطه با تلفن همراه صورت می‌گیرد، اظهار کرد: این قطعی‌ها در برخی مواقع به دلیل دیرکرد در پرداخت بعد از موعد قبوض تلفن همراه و یا رسیدن دیرهنگام قبوض به دست مشترکان است.

او ادامه داد: به منظور رفاه حال مشترکان، سیستمی‌ در دفاتر خدمات ارتباطی طراحی شده که مشترکان می‌توانند با Add کردن ID با آدرس MCI-iran در یاهومسنجر خود از امکانی استفاده کنند که درصورت بروز مشکل قطعی سیم‌کارتشان پس از پرداخت مبلغ، با ارسال شماره‌ی تلفن خود به این ID در کمتر از دو ساعت سیم‌کارتشان وصل شود و دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری آن‌ها نخواهد بود.

 

طیب یادآور شد:‌ بخشی از این سیستم فعال شده و پس از گذشت یک هفته از مراحل آزمایشی خود اجرایی شده است؛ مشترکان همچنین می‌توانند اگر سوالی در زمینه مباحث تلفن همراه دارند از این طریق مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنند.

 

او تصریح کرد: این ID از ساعت 8 صبح تا 20 شب فعال است و توسط اپراتوری به تمام متقاضیان در سطح کشور پاسخ داده می‌شود؛ این سیستم در برخی از دفاتر وجود دارد و در فازهای بعدی امکانات جدیدی به آن اضافه خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.