نامه ایی که در تهران به نام وصیت نامه حضرت محمد پخش شده

نامه ایی که در تهران به نام وصیت نامه حضرت محمد پخش شده

نامه ای موسوم به وصیت نامه پیامبر(ص) عصر جمعه توسط فرد یا افراد ناشناسی در برخی از بوستانها و معابر عمومی پرتردد پایتخت توزیع شد .Go to fullsize image

 در این نامه که ادعا شده فردی با نام حاج شیخ احمد از شهر مدینه آن را فرستاده آمده است: در شب جمعه در مدینه قرآن شریف را مطالعه می کردم که بخواب رفتم و در خواب دیدم که نبی اکرم فرمودند که این هفته شصت هزار نفر مرده اند ولی در میان آنهایک نفر با ایمان نبود. دوران بدی شده که زنها حجاب اسلامی را رعایت و خدمت شوهرانشان را نمی کنند وفرزندان حرف پدر و مادر راگوش نمی دهند. شما ای شیخ به مردم این دنیا بفرمائید که نیک و پرهیزگار باشند چون قیامت نزدیک است. در بخشی دیگر از این نامه آمده است، در آسمان یک ستاره ظاهر خواهد شد و بعد از آن دروازه توبه به روی همه بسته خواهد شد. در این نامه به نقل از پیامبر ادعا شده ، هرکس این وصیت نامه را بخواند و یاآن را چاپ کند و از جایی به جای دیگر برساند در روز قیامت من به حمایت آن شخص می آیم و هر کس این وصیت نامه را تقسیم نکند خدا آن شخص را از رحمت خود محروم می کند.

همچنین دراین نامه آمده است که شیخ احمد گفته که اگر این گفته ها دروغ باشد خداوند مرا لعنت کند و به جهنم بفرستد و هر کس این نوشته را پخش کند هفده روز بعد خوشحالی می بیند.

در این نامه از خواننده آن تقاضا شده که آن را با صدای بلند بخواند تا مردم بشنوند .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.