اریکسون اولین گزینه برای هدایت منچستر سیتی

اریکسون اولین گزینه برای هدایت منچستر سیتی

 نخست وزیر پیشین تایلند که برای خرید باشگاه فوتبال منچستر سیتی انگلستان پیشنهادی بالغ بر هشتاد میلیون پوند داد، قصد دارد در صورت تصاحب این باشگاه سون گوران اریکسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلستان، را به خدمت بگیرد.

سون گوران اریکسون
سون گوران اریکسون، اولین گزینه شیناواترا برای هدایت منچستر سیتی
تاکسین شیناواترا، با ارائه پیشنهادی چشمگیر به اریکسون سوئدی تاکید کرده است در صورت مخالفت وی، سه مربی سرشناس دیگر جهان جزو گزینه های او برای هدایت منچستر سیتی هستند.

برخی گزارش ها به رقم هشت میلیون پوند برای دستمزد سه ساله مربی پیشین انگلستان اشاره کرده اند که در صورت تحقق این امر، اریکسون بالاترین حقوق را در تاریخ این باشگاه دریافت خواهد کرد.

آقای شیناواترا گفته است قصد دارد با خرید باشگاه منچستر سیتی و آوردن یک مربی سرشناس این تیم را در فوتبال انگلستان مطرح کند.

در سال های اخیر سرمایه گذاران خارجی توجه زیادی به باشگاه های فوتبال انگلیسی نشان داده اند و در صورت پذیرفته شدن پیشنهاد نخست وزیر پیشین تایلند، باشگاه منچستر سیتی هشتمین باشگاه انگلیسی با مالک خارجی خواهد بود.

پیش از این باشگاه های آستون ویلا، پورتسموث، چلسی، فولهام، لیورپول، منچستر یونایتد، و وستهام - که همگی در لیگ برتر انگلستان حضور دارند - به غیرانگلیسی ها واگذار شده اند.

نخست وزیر پیشین تایلند پس از آنکه در سپتامبر سال گذشته میلادی توسط ارتش این کشور از کار برکنار شد، خارج از تایلند به سر برده و عموما در لندن زندگی می کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.