فیلم غیر اخلاقی منتسب به یانگوم در بازار غیر قانونی

فیلم غیر اخلاقی منتسب به "یانگوم" در بازار غیرقانونی CD فروشان

فیلم منتسب به بازیگر یک سریال خارجی در بازار غیرقانونی CD فروشان تهران عرضه شد.

 مدتی است عده ای سودجو با سوء استفاده از استقبال مردم از"جواهری در قصر" ، یک CD غیر اخلاقی را به دروغ به بازیگر نقش اول این سریال منتسب و آن را روانه بازار غیرقانونی CD فروشان تهران کردند.

پیش از این نسخه کامل این سریال که محصول کشور کره جنوبی است بر روی پنج DVD  به زبان اصلی و با زیرنویس انگلیسی روانه این بازار شده بود اما اخیرا یک CD غیراخلاقی که بازیگر نقش زن آن چهره ای شبیه به بازیگر سریال جواهری در قصر (لی یانگ ای) دارد، روانه بازار غیرقانونی CD  شد که البته با سرعت عمل نیروی انتظامی، همچون دیگر CD  های غیر اخلاقی عرضه شده در ماه های اخیر از تکثیر گسترده باز ماند.

گفتنی است سریال جواهری درقصر بر اساس نظر سنجی صدا و سیما با 164هزار و 195 رای دومین سریال پربیننده محسوب می‌شود و به دلیل نمایش در 54 کشور جهان شهرتی جهانی یافته است.

لی یانگ ای، بازیگر این سریال نیز پس از اولین حضورش در تلویزیون به عنوان مدل، لقب دختر اکسیژن را گرفت اما پس از ایفای نقش یانگوم به اوج شهرت خود رسید.

او جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم "اژدهای آبی" در سال 2005 و Beaksang Art Awards را در سال 2006 برای فیلم "همراهی با بانوی انتقام" به دست آورد.

وی همچنین یکی از نمایندگان و پیام‌آوران سازمان یونیسف در دنیا است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.