دستگیری راننده جوان متعرض به دختر جوان

دستگیری راننده جوان که پس از تعرض به دختر مسافر رهایش کرد

جوان مسافرکش‌نما پس از برقراری رابطه دوستی با دختر مسافر با منحرف کردن مسیر حرکت، وی را به خانه‌ای در شهرک غرب انتقال داده و پس از تعرض در همانجا رها کرد.

به گزارش ایسنا، عصر سی‌ام فروردین ماه سال جاری، دختر جوانی از منزل یکی از بستگانش در خیابان آزادی بیرون آمد و به قصد رفتن به خانه‌اش واقع در شهرک غرب سوار بر اولین خودرو متوقف شده جلوی پایش شد.

راننده خودرو پراید سفید رنگ که حدواد 25 ساله به نظر می‌رسید، وقتی دید این دختر تنهاست، شروع به صحبت با وی کرد تا بلکه با او رابطه دوستی برقرار کند، از این رو شماره تلفن همراه خود را در اختیار دختر ساده‌لوح قرار داد.

هنوز دقیقی از طی مسافت نگذشته بود که ناگهان راننده جوان از ضعف جسمانی و روحی دختر سوءاستفاده کرد و با نیت شوم فرمان را به سمت یکی از خیابانهای فرعی چرخاند و مسیر را تغییر داد.

دختر از همه‌جا بی‌خبر با این تصور که این مسیر جدیدی به سمت شهرک غرب است، اعتراضی نکرد، اما زمانی که راننده که خود را «محسن» معرفی کرده بود، او را مقابل منزلی در شهرک غرب پیاده کرد، تازه متوجه شد که موضوع از چه قرار است، اما دیگر فایده‌ای نداشت، چرا که «محسن»، وی را با زور و تهدید به سمت منزلی برده و سپس در همان مکان، او را مورد تجاوز قرار داد و پس از عملی کردن نقشه خود،‌ وی را در همان منطقه رها کرد.

با وقوع این حادثه، قربانی بلافاصله خود را به منزل رسانده و با اعلام موضوع تجاوز به عنف به خانواده‌اش نسبت به طرح شکایت در دادسرای جنایی اقدام کرد.

با این اعلام، پرونده به دایره پنجم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و کارآگاهان برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

ماموران در نخستین گام در پی تحقیقات به عمل آمده از قربانی این پرونده متوجه شدند: متهم شماره تلفن همراهش را در اختیار او قرار داده است، از این رو این شماره تلفن سرنخی برای دستگیری متهم شد، به طوری که چندین بار تماس تلفنی میان دختر جوان و متهم برقرار شد که طی آن موقعیت وی در شهرک غرب مشخص و با ارایه مشخصات خودرو و چهره وی، سرانجام «محسن» بیست و پنجم اردیبهشت ماه سال جاری در مسیر شهرک غرب شناسایی و دستگیر شد.

متهم دستگیر شده در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه جرمی شد، اما با روش‌های کشف علمی جرم، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت وبه جرم ارتکابی اعتراف کرد.

بر این اساس پرونده برای ادامه تحقیقات به دایره یازدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.