پرسپولیس به چلوکبابی هم بدهکار است

پرسپولیس به چلوکبابی هم بدهکار است

مربی اسبق پرسپولیس با اشاره به احتمال سرمربی شدن حمید استیلی در این تیم گفت: من همیشه طرفدار بازیکن و مربی جوان هستم و معتقدم استیلی گزینه‌ مناسبی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس محسوب می‌شود.

ناصر ابراهیمی با بیان مطلب اظهار داشت: استیلی یکی از بازیکنان متعصب تیم‌ملی پرسپولیس بود و در عین جوانی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. شاید برخی سن او را برای مربیگری در این تیم بزرگ مناسب ندانند ولی من در 37 سالگی سرمربی تیم‌ملی شدم، درضمن افرادی چون خداداد عزیزی، علی دایی و صمد مرفاوی هم در این سن مربیگری می‌کنند.
وی در ادامه اظهار داشت: در سال‌های گذشته چند مربی خارجی از جمله اشمیت، سوبل، بگوویچ، آری‌هان، یونگ و دنیزلی در پرسپولیس کار کردند. بیشتر از 5 میلیارد برای آوردن آنها هزینه نشد و در نهایت هیچ تغییری به وجود نیامد. 5 سال در پرسپولیس حضور داشتم و قسم می‌خورم که فقط 45 میلیون گرفتم ولی مبالغ سنگینی برای خارجی‌ها هزینه شد که ثمری نداشت.
ابراهیمی تاکید کرد: استیلی مربی جوانی است و می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. البته او باید حاشیه‌های این تیم بزرگ را کنترل کند تا در کارش موفق باشد.
وی با اشاره به به تغییر مدیریت در پرسپولیس و حضور حبیب کاشانی در این تیم گفت: این باشگاه طی سال‌های اخیر بارها با تغییرات مدیریتی روبرو شده ولی مشکلات مالی همچنان ادامه دارد. پرسپولیس حتی به چلوکبابی‌ و هتل‌ها هم بدهکار است و کاشانی ابتدا باید این مشکلات را حل کند. جذب بازیکنان تاثیرگذار هم بسیار مهم است و پرسپولیس برای قهرمانی باید تیم خوبی ببندد.
ابراهیمی در ادامه با اشاره به شرایط تیم‌ملی گفت: تمرینات را به طور منظم دنبال می‌کنم و بازیکنان تا روز دوشنبه از لحاظ بدنی به آمادگی 80 درصد خواهند رسید و تا شروع جام ملت‌های آسیا، 90 درصد آمادگی بدنی کافی به نظر می‌رسد.
مربی تیم‌ملی افزود: در جام ملت‌های آسیا بر اساس شیوه بازی حریفان و شرایط مسابقه از تیم‌های مختلفی استفاده خواهیم کرد. به طور حتم در این مسابقات از یک سیستم استفاده نمی‌کنیم و بازی با دفاع سه‌نفره و چهارنفره در برنامه‌های ما قرار خواهد داشت.
ابراهیمی در پایان تاکید کرد: در این مسابقات نباید هیچ تیمی را دست‌کم بگیریم و اکثر تیم‌ها مدعی هستند ولی کره‌جنوبی، ژاپن، استرالیا و عربستان اصلی‌ترین حریفان ما برای کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شوند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.