درگوشی های داغ ورزشی ۲۲ ژوئن - کعبی در راه انگلیس

درگوشی های داغ ورزشی 22 ژوئن - حسین کعبی در راه انگلیس

  • حسین کعبی، ملی پوش فوتبال ایران، چند روز پیش عنوان کرده بود که از چند تیم انگلیسی پیشنهاد دارد. گفته می Go to fullsize imageشود بولتون و ویگان خواهان این بازیکن هستند و بولتون پس از نمایش خوب تیموریان در این تیم علاقه مند است یک بازیکن ایرانی دیگر را به خدمت بگیرد.

  • به نوشته دیلی میل آرسنال و چلسی به دنبال به خدمت گرفتن اوبافمی مارتینز مهاجم نیوکاسل هستند. به نظر می رسد با آمدن آلاردایس به نیوکاسل وخرید مهاجمان جدید، نیوکاسل تمایلی به نگه داشتن مارتینز ندارد و می خواهد این مهاجم نیجریه ای را با مبلغ ۱۳ میلیون پوند بفروشد. آرسنال مشتری اصلی مارتینز است.

  • به گزارش سایت فوتبال ایران حمید استیلی به حبیب کاشانی پیغام داده که هشت بازیکن این تیم را در لیست فروش قرار دهد یا قراردادشان را تمدید نکند. ظاهرا کریم باقری، مهرزاد معدنچی، محسن زارعی، طارق جبان، زیاد شعبو، داریوش رضاییان، داود سیدعباسی و فراز فاطمی در لیست مازاد پرسپولیس قرار خواهند گرفت. در عوض او به دنبال جذب نصرتی، حسینی، کلاه ‌کج، زارع، کاویانپور، منیعی و خلیلی است.

  • برادر کوچکتر حبیب کولو توره در آستانه پیوستن به بارسلونا قرار دارد. ال موندو دپورتیوو از انتقال یحیی توره به بارسلونا خبر داد و نوشت که این هافبک ۲۶ سال در ازای ۶ میلیون پوند از موناکو جدا می شود و به بارسا ملحق خواهد شد.

  • محمد ترکاشوند ملی پوش باسابقه تیم ملی والیبال که از تیم ملی خداحافظی کرده در گفتگویش با ایسنا اختلافات موجود در تیم ملی در دوره قبل را دلیل اصلی جدایی اش عنوان کرد: "ضعف مدیریت کیاچ باعث شد تا گروه ‌هایی با خط مشی های متفاوت در تیم ملی تشکیل شود. در حقیقت دیدن این حوادث برای من قابل هضم نبود."

  • گفته می شود مهدی تاج، صاحب امتیاز روزنامه جهان فوتبال و از اعضای اتحادیه فوتبال قصد دارد با چند روزنامه دیگر یک ائتلاف تشکیل دهد. هدف اصلی آنها انتخابات فدراسیون فوتبال یا حداقل بزرگ کردن اتحادیه برار فدراسیون است.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.