رئیس و سنتوری اکران می‌شوند

رئیس و سنتوری اکران می‌شوند

پخش‌کننده فیلم‌های سینمایی "سنتوری" و "رئیس" برای جلوگیری از قاچاق و توزیع غیرقانونی این دو فیلم راهکاری ویژه در نظر گرفته است.

مصطفی شایسته در این باره به خبرنگار مهر گفت: "برای جلوگیری از تکثیر غیرمجاز فیلم های "سنتوری" و "رئیس" در زمان اکران عمومی تنها از کپی 35 فیلم ها استفاده خواهیم کرد و از دادن کپی فیلم ها روی سی دی و دی وی دی جلوگیری می کنیم. البته برای کپی های 35 نیز کدگذاری های مطمئنی انجام دادیم تا با مشکل خاص در این زمینه مواجه نشویم."
وی در ادامه افزود: "بهتر است پخش کننده ها این موضوع را در نظر بگیرند که هنگام تحویل نسخه فیلم سی دی و دی وی دی فیلم را نگیرند و تنها کپی 35 فیلم را از تولیدکننده دریافت کنند. با توجه به همکاری مدیران سینماها با تولیدکنندگان فیلم از گذشته تاکنون می توان بیشتر در صیانت از سینما تلاش کرد. ما می توانیم با همکاری مدیران سینماها دست نامحرمان را از سینما کوتاه کنیم."

شایسته درباره بخش تبلغاتی فیلم های "رئیس" و "سنتوری" هم گفت: "آنونس فیلم "رئیس" ساخته آرش معیریان است و از فردا در سینماها به نمایش درمی آید. بخش تبلیغات خیابانی فیلم نیز به زودی آغاز خواهد شد. آنونس فیلم "سنتوری" نیز در حال ساخت است و برای تبلیغات این فیلم برنامه ریزی های خاصی انجام شده است."

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.