درگوشی های داغ ورزشی ۲۱ ژوئن

درگوشی های داغ ورزشی 21 ژوئن

  • علیرغم اینکه مسوولان سایپا تاکید دارند که داریوش یزدانی هافبک این تیم در سایپا باقی می ماند اما روزنامه گل از توافق نهایی یزدانی با شیرین فراز کرمانشاه خبر داد . یزدانی برای یک سال ۲۵۰ میلیون تومان خواهد گرفت.Go to fullsize image

  • به نوشته روزنامه سان، لیورپول قصد دارد با مبلغ ۲۵ میلیون پوند فرناندو تورس مهاجم ملی پوش اتلتیکو مادرید را به خدمت بگیرد. ظاهرا اتلتیکو تقاضای ۲۷ میلیون کرده است. همچنین دیلی میل نوشت که بنیتس، مربی لیورپول، دیه گو فورلان را هم مد نظر دارد.

  • به نوشته خبر ورزشی در کادر فنی پرسپولیس در فصل آینده محمد پنجعلی حضور خواهد داشت و او یکی از کمک مربیان این تیم خواهد بود.البته احتمال سرپرستی پنجعلی هم وجود دارد.

  • دیلی میل از پیشنهاد خوب وستهام به خاویر ساویولا خبر داد. این مهاجم آرژانتینی قصد دارد از بارسلونا جدا شود و وستهام حاضر است با حقوق ۸۰ هزار پوند در هفته او را به خدمت بگیرد. ساویولا در وستهام جانشین هموطن خود، کارلوس ته وس، می شود.

  • چند روز پیش حبیب الله ناظریان ،رئیس سابق فدراسیون کاراته اعلام کرد که می خواهد در انتخابات کنفدراسون آسیا شرکت کند. گفته می شود مسوولان فدراسیون فعلی هیچ حمایتی از ناظریان نخواهند کرد و او علیرغم داشتن سوابق قابل توجه شانس زیادی نخواهد داشت. در حال حاضر ایران در کنفدراسیون قاره هیچ مقام یا کرسی قابل توجه ای ندارد.

  • گل از تمایل سایپا برای به خدمت گرفتن حامد کاویانپور نوشت.همچنین این روزنامه از پیروز قربانی و امیر حسین صادقی به عنوان دو بازیکن دیگری که در لیست خرید سایپا قرار دارند نام برده است.

  • در حالیکه حبیب کاشانی مذاکره با افشین قطبی را تایید کرده است . محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل سابق پرسپولیس نیز در گفتگو با نزدیکان خود از این مذاکرات به نیکی یاد کرده و از حضور قطبی در پرسپولیس حمایت کرده است. گفته می شود بین انصاری فرد و قطبی ارتباطات خوبی وجود دارد.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.