میرزاپور به تمرین تیم فوتبال ایران بازگشت

میرزاپور به تمرین تیم فوتبال ایران بازگشت

ابراهیم میرزاپور، دروازه ‌بان تیم ملی فوتبال ایران که به دلیل مصدومیت مدتی از میادین به دور بود، در آستانه جام ملت های آسیا به تمرین های این تیم بازگشت.
امیر قلعه نوعی سرمربی تیم ملی و رحمان رضایی
امیر قلعه نوعی سرمربی تیم ملی و رحمان رضایی در حال شوخی کردن با هم

کریم بوستانی، مربی دروازه ‌بان‌های تیم ایران، روز پنجشنبه بیست و یکم ژوئن (سی و یکم خرداد ماه) بعد از تمرین با میرزاپور از بهبودی او خبر داد و گفت وی از دو روز دیگر تمرینات خود را همراه دیگر بازیکنان شروع خواهد کرد.

تمرین های آماده سازی تیم فوتبال ایران در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شود و در تمرین روز پنجشنبه ستار زارع به دلیل مصدومیت و حسین کعبی با اجازه مربیان غایب بودند.

همچنین محمد نصرتی و رسول خطیبی به دلیل مصدومیت جدا از سایرین زیر نظر پزشک تیم تمرین ‌کردند و امیر حسین صادقی نیز از پای مصدومش ام آر آی (MRI) گرفت تا تکلیفش برای حضور درمسابقات جام ملت های آسیا مشخص شود.

از نکات جالب تمرین صبح پنجشنبه تیم ایران که در زمین گلف ورزشگاه انقلاب برگزار شد، تداخل تمرین بازیکنان با مسابقات گلف بود که مسئولان برگزاری مسابقات گلف را ناچار کرد چندین مرتبه به ملی پوشان فوتبال ایران تذکر بدهند تا مسیر دویدن خود را عوض کنند و مانع رقابت گلف بازان نشوند.

از سوی دیگر، امیر قلعه نویی، سر مربی تیم ملی فوتبال ایران، با زدن چند ضربه با چوب گلف استعداد خود را در این رشته ورزشی نیز محک زد.

در تمرین تیم ملی ایران، هافبک ها و مدافعان زیر نظر قلعه نویی و مهاجمان زیر نظر ابراهیم‌ زاده تمرین کردند.

تیم ایران قرار است پیش از شرکت در جام ملت های آسیا - که از روز هفتم جولای به میزبانی مشترک اندونزی، تایلند، مالزی و ویتنام برگزار می شود - دیدارهای دوستانه ای با تیم های غنا و مالدیو برگزار کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.