تشکیل جلسه محرمانه در مجلس در پی اعلام نارضایتی مقام رهبری

تشکیل جلسه محرمانه در مجلس در پی اعلام نارضایتی مقام رهبری

یک نماینده مجلس اعلام کرد: سران سه قوه روز سه شنبه دیداری را با حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری داشته اند که در این دیدار رهبر معظم انقلاب بار دیگر نارضایتی خود را از عملکرد قوا در اجرای اصل 44 قانون اساسی اعلام کردند.

به گفته این نماینده مجلس در این دیدار رهبر معظم انقلاب به طور جدی خواستار اهتمام بیشتر دستگاه های نظام برای اجرایی شدن این اصل قانون اساسی شده اند.

در پی این نشست ، کمیسیون ویژه بررسی الزامات اجرایی اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی شب گذشته برای بررسی انتقادات صریح رهبری با حضور غلامعلی حدادعادل رییس مجلس تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی برای شرکت در این جلسه ابتدا خبرنگاران نیز دعوت شده بودند اما به هنگام حضور حدادعادل در کمیسیون برای ارایه گزارش دیدار با مقام معظم رهبری از حضور خبرنگاران در این نشست به علت آنچه "محرمانه بودن موضوعات" خوانده شد ، ممانعت به عمل آمد.

هنوز از محتوای دقیق این جلسه اطلاعی در دست نیست ولی آنچه از شواهد بر می آید اینکه دستگاه های اجرایی برای اجرایی شدن اصل 44 چندان موفق به ترغیب سرمایه گذاران داخلی برای خرید واحدهای دولتی نشده اند و مجلس نیز نتوانسته است به وظایف نظارتی خود در این باره به درستی عمل کند .

این در حالی است که مقام معظم رهبری به طور جدی به سران سه قوه تاکید کرده اند که مبادا به بهانه اینکه سرمایه گذاران حاضر به سرمایه گذاری نشده اند بار دیگر بخش های دولتی را در سرمایه گذاری ها وارد کنید.

کارشناسان معتقدند با عملی شدن اصل 44 که به طور جدی مورد توجه رهبری است ، یک انقلاب عظیم اقتصادی در کشور به راه می افتد و بسیاری از زیرساختهای اقتصادی اصلاح می شود .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.