سرگردانی زن جوان در ترکیه

سرگردانی زن جوان در ترکیه

زن جوانی پس از مشاجره با شوهرش ، وقتی پی برد که او آشتی نمی کند، به صورت غیرقانونی از کشور خارج شد و به ترکیه رفت اما پس از سرقت طلا و پولهایش سرگردان شد. Go to fullsize image
به گزارش خبرنگار جام جم ، چند روز پیش ماموران اداره آگاهی فرودگاه مهرآباد تهران از طریق پلیس ترکیه متوجه شدند یک زن و شوهر به طور غیرقانونی وارد این کشور شده اند.
به این ترتیب 2مهاجر غیرقانونی تحویل پلیس ایران شدند و پس از تشکیل پرونده قضایی برای ادامه تحقیقات به شعبه یکم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه تهران انتقال یافتند.

مشاجره ای که حادثه آفرید
زن جوان در تشریح ماجرا به بازپرس مهاجری گفت: 3هفته پیش میان من و شوهرم اختلاف هایی پیش آمد و از او دلگیر شدم و گمان بردم به خاطر علاقه ای که به من دارد، عذرخواهی می کند و شرایط به حالت اولیه بر می گردد، اما او لجبازتر از این حرفها بود تا عاقبت وسایل مورد نیاز از جمله مدارک ، پول نقد و طلاهایم را برداشتم و از منزل خارج شدم و شوهرم هم خیال کرد که به منزل پدری ام می روم. بنابراین مانع رفتنم نشد.
تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به این ترتیب از طریق یک باند قاچاق انسان از کشور خارج شدم و به ترکیه رفتم ، اما وقتی آنجا رسیدم ، مرد جوانی چمدانم را سرقت کرد و مجبور به گدایی در محله های ترکیه شدم که عاقبت طاقت نیاوردم و با شوهرم تماس گرفتم و گریه کنان از او خواستم تا به کشور ترکیه بیاید، چند روز بعد شوهرم با گذرنامه جعلی وارد ترکیه شد و روزی که قصد داشتیم به صورت قاچاقی این کشور را ترک کنیم و به ایران بیاییم ، از سوی پلیس ترکیه دستگیر و روانه زندان شدیم تا این که خانواده هایمان جریمه نقدی را به حساب دادگاه ترکیه واریز کردند و ما آزاد شده و تحویل پلیس ایران شدیم.
از کاری که کرده ام پشیمانم ، چرا که به خاطر لجبازی ، چیزی نمانده بود زندگی ام تباه شود.
به دنبال اظهارات زن جوان ، شوهرش هم گفته های وی را تایید کرد و برای متهمان به اتهام خروج غیرقانونی از کشور قرار قانونی صادر شد. تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.