وطن دوستی حزب دموکرات کردستان: آمریکا در حمله به ایران روی ما حساب کند!

وطن دوستی حزب دموکرات کردستان: آمریکا در حمله به ایران روی ما حساب کند!

پایگاه خبری "نیوزمکس" در گزارشی نوشت: در حالی که دموکرات های آمریکایی به دنبال یافتن راهی برای خروج نیروهای نظامی کشورشان از عراق هستند یک گروه از کردهای بانفوذ ایرانی از دولت بوش خواسته اند قوای نظامی خود در منطقه را حفظ کند.

 "حسن شرفی"، معاون دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران در گفت و گو با نیوزمکس در پاریس اظهار داشت: "مردم منطقه از حضور نظامی آمریکا شادمان هستند!"

وی مدعی شد: کردهای ایرانی و سایر گروه ها در منطقه حضور نظامی آمریکا در عراق را به عنوان یک "نیروی مثبت" تلقی می کنند.

"شرفی" خاطرنشان کرد: پیش از آزادسازی عراق توسط آمریکا تنها رژیم های منطقه از حضور آمریکا خوشحال بودند و حاکمان عربستان، اردن و کشورهای کوچکتر خلیج (فارس)، آمریکایی ها را به عنوان حافظان امنیت خود می دانستند اما اکنون مردم منطقه نیز از حضور آمریکا حمایت می کنند!

معاون دبیر کل حزب دموکرات کردستان ایران همچنین مدعی شد که چنانچه آمریکا اقدامات تهاجمی بیشتری علیه ایران صورت دهد چهار میلیون کرد که مرزهای شمالی با عراق را کنترل می کنند از آن حمایت خواهند کرد.

وی ادعا کرد که رژیم تهران حتی بدون سلاح هسته ای نیز تهدیدی برای منطقه، جهان و خود ایرانی هاست و اگر بتواند سلاح تولید کند به مراتب خطرناک تر خواهد شد.

براساس این گزارش، حزب دموکرات کردستان ایران بزرگترین، قدیمی ترین و سازمان یافته ترین حزب اپوزیسیون کرد ایرانی است که دارای کمپ های آموزشی و پایگاه های لجستیک در شمال عراق است.

همچنین ادعا می شود که این حزب دارای یک ارتش زیرزمینی متشکل از جنگجویان شبه نظامی در داخل ایران است .

گفتنی است این حزب به عنوان یک جریان تروریستی در ایران شناخته می شود .

منبع : سایت عصر ایران

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.