قاتل سیاهپوش: زودتر اعدامم کنید

قاتل سیاهپوش: زودتر اعدامم کنید

دزد سابقه دار که در جریان سرقت از یک خانه ویلایى کودک ۵ ساله سرایدار را به طرز فجیعى به قتل رسانده است، محکوم به مرگ شد.

در جلسه محاکمه متهم به قتل که دیروز در شعبه ۷۱ دادگاه کیفرى استان تهران برگزار شد، او از قضات خواست که هرچه سریعتر مقدمات اعدامش را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار ما، در جلسه محاکمه علنى دیروز ابتدا «سیفى» نماینده دادستان به قرائت کیفرخواست پرداخت و گفت: «شب ۱۴ فروردین سال گذشته «مجید» - متهم به قتل - براى سرقت وارد خانه ویلایى در خاتون آباد شهریار شد و به خاطر شک صاحب ویلا و خانواده مرد سرایدار شب را در لانه مرغ ها به صبح رساند، اما سحرگاه در حال سرقت با پسربچه ۵ ساله مرد سرایدار روبه رو شد و در اقدامى جنون آمیز با وارد کردن ضربات میله آهنى، او را به قتل رساند.»

پس از درخواست تقاضاى اشد مجازات متهم از سوى نماینده دادستان، اولیاى دم در جایگاه قرار گرفته و درخواست قصاص متهم را کردند. مادر قربانى با ناراحتى جزئیات تلخ روز حادثه را بازگو کرد و گفت: نیمه هاى شب صاحبخانه با صداى بلند ما را صدا زد. متوجه شدیم برق ویلا قطع شد و در حیاط نیز از بیرون قفل شده است. تا ساعت ۶ صبح شوهرم و مرد صاحبخانه همه جاى ویلا را گشتند، اما دزد را پیدا نکردند.

آنها متوجه شدند قطعى برق هم به خاطر اتصال عمدى سیم ها از سوى دزد ناشناس صورت گرفته است. صبح شوهرم به محل کارش رفت و من، پسر ۱۰ ساله ام را به سرویس مدرسه اش رساندم. وقتى برگشتم در کمال ناباورى جوان سیاهپوشى را دیدم که از دیوار ویلا بالا مى رفت. با صداى فریاد من، زن هایى که منتظر سرویس مدرسه بودند، دزد ناشناس را در حال فرار دیدند و من با ترس به خانه بازگشتم.

همان موقع صداى گریه ها و ناله هاى دردناک پسر کوچولویم را شنیدم. لحاف را از روى او کنار کشیدم تا صبحانه اش را بدهم، اما پسرم غرق در خون بود و میله اى کنارش افتاده بود. فوراً او را به بیمارستان رساندیم، اما او در اثر شدت جراحات وارده جان سپرد.در ادامه جلسه با دستور قاضى عزیز محمدى، قاتل سیاهپوش در جایگاه قرار گرفت و با اعتراف به ۸ فقره سابقه کیفرى در زمینه سرقت و مواد مخدر گفت: شب حادثه تا صبح در لانه مرغ ها خوابیدم. صبح روز بعد هنگامى که خانه خلوت بود، در جریان سرقت متوجه شدم کسى زیر لحاف خوابیده و تکان مى خورد، بنابراین به او مجال نداده و چند ضربه به او زدم.

جوان ۲۰ ساله ادامه داد: من در منطقه به «مجید کثافت» معروف بودم و اعتیاد شدیدى داشتم. تقاضاى بخشش ندارم و دوست دارم هرچه زودتر قصاص شوم. من نمى خواهم در انتظار اعدام بمانم و مردن من بهتر از زندگى است.قاضى عزیز محمدى و ۴ قاضى مستشار - عبداللهى، رحیمى، باقرى و سالارى - پس از دریافت آخرین دفاع از متهم، وارد شور شدند و به اتفاق آرا او را محکوم به قصاص نفس - اعدام - کردند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.