پرسپولیس در پی افشین قطبی مربی ایرانی‌ تیم کره جنوبی

پرسپولیس در پی جذب افشین قطبی مربی ایرانی‌ تیم ملی کره جنوبی

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از انتخاب حبیب کاشانی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس، هیات مدیره باشگاه در انتظار تصویب برنامه‌های باشگاه برای فصل آینده است.

اعضای هیات مدیره در نشست نخست خود در حضور علی‌آبادی رییس سازمان تربیت بدنی و رییس مجمع باشگاه حضور سرمربی ایرانی برای فصل آینده‌ی لیگ برتر را تصویب کردند.

پس از پایان لیگ برتر، گمانه‌زنی‌ها درخصوص وضعیت کادر فنی تیم‌های لیگ برتری قوت گرفته است. این روزها اخبار زیادی از تیم‌ها به‌ویژه دو تیم پایتخت به گوش می‌رسد.

کادر مدیریتی جدید باشگاه پرسپولیس برای از دست ندادن فرصت و تعیین ترکیب تیم فوتبال در فصل آتی لیگ برتر دست به کار شده است.

برای سمت سرپرستی تیم صحبت های مقدماتی با محمود خوردبین انجام شده است و در صورت تایید نهایی کارش را در این تیم آغاز خواهد کرد.

بنابراین گزارش، در حالی که اسامی مختلفی برای حضور در راس کادر فنی تیم پرسپولیس مطرح شده است، اما مسوولان باشگاه در پی جذب افشین قطبی مربی ایرانی‌الاصل تیم ملی کره جنوبی هستند.

بنابراین گزارش،‌ کاشانی به مدت دو ساعت با قطبی گفت و گو کرده و دو طرف شرایط همکاری را بررسی کرده‌اند. نحوه‌ی همکاری، مبلغ قرارداد، مربیان تیم و سایر مسایل باشگاه در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفته و با تایید نهایی طرفین و تصویب هیات مدیره، قطبی هدایت پرسپولیس در فصل 87-86 را بر عهده خواهد گرفت.

به گفته‌ی مسوولان باشگاه پرسپولیس، قطبی برای حضور در ایران و هدایت تیم پرسپولیس تاکید کرده که فقط به عنوان نفر اول کادر فنی مسوولیت می‌پذیرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.