خانواده بی پناه زیر پل حافظ ساکن شدند

خانواده بی پناه زیر پل حافظ ساکن شدند

یک ‌خانواده 5 نفره به علت نداشتن پول ودیعه مسکن مجبور به ترک منزل اجاره‌ای در اسلامشهر شدند و با وسایل اندکی که دارند، مدت دو روز است که زیر پل حافظ تهران ساکن هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، این خانواده 5 نفره شامل یک مرد 50 ساله و همسرش، پسر 23 ساله و دو دختر 21 و 19 ساله هستند که از دو روز پیش با وسایل اندک خود به اجبار به علت نداشتن پول اجاره از منزل اجاره‌ای که در اسلامشهر ساکن آن بودند، خارج شدند و اکنون زیر پل حافظ تهران مستقر‌ند.
پدر این خانواده در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی فارس‌ گفت: در خانه کوچکی در اسلامشهر ساکن بودیم و مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان بابت ودیعه مسکن به صاحبخانه پرداخت کرده بودیم اما چون من درآمدی نداشتم، نتوانستم اجاره بها را که ماهی 100 هزار تومان بود پرداخت کنم تا این‌که پس از حدود یک‌سال بدهی اجاره ما با مبلغ ودیعه سر به سر شد و چون پول دیگری نداشتیم، مجبور شدیم خانه را ترک کنیم و البته تلویزیون رنگی و یک فرشمان هم به ازای الباقی اجاره به صاحب‌خانه دادیم.
وی افزود: دو روز پیش وانتی را برای حمل اثاثیه کرایه کردم و از او خواستم ما را به یک جای دنج ببرد اما وانت ‌زیر پل حافظ خراب شد و ما مجبور شدیم اثاثیه‌مان را همین جا بگذاریم.
وی گفت: پسرم در همان زمان از خانواده قهر کرد و رفت و من و دو دختر و همسرم اکنون دو شب است که اینجا زیر پل می‌خوابیم تا این‌که امروز مجبور شدم همسر و دو دخترم را به کرمانشاه که خانواده همسرم آن‌جا هستند، بفرستم.
این مرد میان‌سال افزود: اکنون هیچ پولی در بساط نداریم و شهرداری هم بیش از 2 روز به ما اجازه اقامت در این‌جا را نداده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.